Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A különböző szőr típusú...

A különböző szőr típusú tacskók között van jellemre eltérés?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy a hosszúszőrű tacskó simulékonyabb, "puhább" jellem, mint a szálkás szőrű. Ez igaz?

dec. 29. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szálkás az maga a Jellem. A többivel még nem volt szorosabb kontaktom. Nem szabad rájuk hagyni dolgokat, mert teljesen az ember fejére tudnak nőni (véletlenül sem azt mondom ezzel hogy bántani kell őket, sosem bántottam az enyémet se, csak határozottan kell nevelni). Viszont cserébe nagyon nagy forma, karakteres, vicces kutya, imádnivalóak.
dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya külön jellem, de nagy általánosságban a szálkásszőrű tacskók keményebbek, munkacentrikusabbak, mint a simaszőrűek. Sok éve tartok szálkás tacskókat és összehasonlítva az ismerőseim sima tacskóival sokkal jobban igénylik a munkát, a cserkelést, a feladatozást.
dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kemeny munkakutya a szalkas, ha ragcsalot erez valahol, kepes a falon is atragni magat. Nagyszuleimnek volt, rettento makacs es celtudtaos kutya, de ha foglalkozol vele, nagyon is jo tars.

Hosszuszoru tacsink volt amikor gyerek voltam, igaz csak keverek, ő olyan kis cuki, bujos, megvannak a tacskos hepciai, de tenyleg simulekonyabb.

dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!