Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha mohó a kutyám?

Mit csináljak, ha mohó a kutyám?

Figyelt kérdés

5 hónapja örökbefogadtunk egy kutyát. Most bő 1 éves. Már 2 gazdája is volt. Az első gazdája éheztette, a második pedig nagyon rossz minőségű tápot adott neki. Mi prémium táppal etetjük amit szeret is. Viszont rendszeresen lop az asztalról, nyalja a padlót, szétszed zacskókat csakhogy hozzájusson a kajához. Napi több órát sétálok, futok vele, szóval nem lehet hogy túl sok az energiája és ezért. Valószínűleg azért ilyen mohó, mert éheztették és a rossz tápot meg nagyon szerette.

Ha bárkinek van valami tapasztalata vagy ötlete ezzel kapcsolatban, nyugodtan írjon.

Köszönöm



dec. 30. 19:52
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet kell neki idő. Nekem is volt kutyàm kellett egy év mire megszokta, hogy nem eszi el előle a kajàtvsenki... Aztàn vàltozni fog egyébként ugy kell elfogadni amilyen szerintem.
dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutya mellett rendet kell tartani. Ne legyen elol zacsko, kaja, semmi.
dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy vitamin vagy tápanyaghiánya van még a rossz táplálástól és zabálással akarja kompenzálni. Lehet kéne valami táplálék kiegészítő neki kúra szerűen.
dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Rakjátok az ételeket zárható szekrénybe, a kutyának pedig vegyetek habzsolásgátló kutyatálat

.

dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nevelni kell a kutyát hogy ezeket ne csinálja, nem elég hogy fárasztod. Ha egyedül nem megy akkor kutyasuli/tapasztalt kutyás segítségével
dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is ezt csinalta, konyhapultrol mindent is lepakolt, levezetesnek egy kis kukazas, feltette a kajat is, meg ami kell... Orokbefogadott kutya, nyilvan nem elvarhato hogy minden etikettet tudjon. Szoval nevelni is kell, időt is hagyni, meg rendet tartani. En eloszor megtanitottam csak parancsra enni, aztan hozzanyultam a talhoz, dobtam melle meg finom falatokat, hogy tudja nem elvenni akarom, csak jol jar vele es nem kell rogton morogni. Barmit kiveszek a szajabol azota. Mostanaban mar nem eszi vegig a pultot se, ha ott felejtem megis a kenyeret - regebben ez eltunt fel pillanat alatt. Akkor mindig kapta a lecseszest meg aznap tobb kajat nem kapott, igy szerintem felfogta hogy nem eri meg lopkodni.
dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minosegi ehezest jelez. Nincs eleg tapanyag a tapban. Fozz inkabb tobbet ,(vizbe fott sotlan es fuszertelen) es egye o is azt. Magadnak megsozod a tanyerbsn meg ontettdl izesited stb.
dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!