Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Japán akita kutyám van (fiú)...

Japán akita kutyám van (fiú) és a mostani páromra folyamatosan morog mit csináljak, hogy meg kedvelje?

Figyelt kérdés
Párom elég magas és szakállas

2023. okt. 23. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha szakállas az nagy baj, le kell borotválja, és jó lenne ha a térdés rogyasztva járna.

Ahelyett, hogy az orrom alatt azt mormognám, hogy minden holdkóros tarthat állatot azt javasolnám némi jutalomfalattal próbálkozzon.

2023. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
*térdét.
2023. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Valamelyikőjüket ivartalanítanod kell különben összekapnak.
2023. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sétánál vezesse ő, etesse ő és nap közben is adjon neki finom falatokat. A simogatást ne erőltesse, csak ha a kutya ajánlja.
2023. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg neveld meg a kutyát, hogy hallgasson rád. Miért kellett akita, ha nem bírsz vele? Híresen nagyon magas agresszió szintű kutyák. Ha te ezt nem akarod kezelni, ne legyen ilyen fajtád.


(Kicsit már kiakasztó, hogy a sok ostoba liba megveszi divatból az akitát, majd cseszik nevelni és hisztizik, ha ilyen gondok lesznek... És retteghetek én, hogy a szerencsétlen gazdika megbírja-e tartani egyáltalán a kutyáját séta közben, ha arra megyek a saját kutyáimmal.)

2023. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én meg neveltem őt! Sőt sok mindenre meg is tanítottam őt csak valamiért nem akarja őt el fogadni pedig van amikor ad neki jutalom falatokat is!
2023. okt. 24. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, megnevelted, épp csak nem hallgat rád. Szóval nem nevelted meg.
2023. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van. szerintem vidd el kutyasuliba és kérd ki profi hozzáértők véleményét, hátha segítenek megnevelni. Az akita az nem egy puli kutya muszáj megnevelni, mert komoly bajt tud okozni egy neveletlen kutya.
2023. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!