Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinál ilyet a kutya?...

Miért csinál ilyet a kutya? Sokáig pisil egy helyben!

Figyelt kérdés

5 éves fiú kutya, kistestű.

Eddig mindig csak jelölve pisilt séták során. Pár hete azt csinálja, hogy megáll egy fa tövében és fél-egy percig csak kicsorgatja ami benne van. Sosem csinált előtte ilyet.

Egyébiránt nincs semmi baja. Állatorvosnál is volt 1,5 hónapja, egészséges.


jan. 1. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Egyre többször én is ezt csinálom, közel 50 f, prosztata baj.
jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ha séta elején csinálja akkor nem gond, nagyon tele lehetett a húgy holyagja és egyszerre ereszt ki többet.


Nekem is van mikor a kanom az első fánál áll és sokat pisil máskor meg jelölget,de tudom,hogy akkor több idő telt a séták között vagy többet ivott stb.


Viszont séta közepén végén érdekes jelenség.


De egy prosztata UH-ra lehet érdemes elvinni meg egy vérképet nézni,csak hogy rendben van -e

jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, hogy legalább pisál. Megőrjítettek a kan kutyáim, hogy ahányszor hoztak javítanivalót, leraktam a műhely előtt, és egyből lepisálták. Intézze el a dolgát reggel, mint én, ne tartogassa poénból.
jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!