Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nexguard spectra tenyleg...

A Nexguard spectra tenyleg idegmereg es epilepszias lesz a kutya tole evek mulva ?

Figyelt kérdés
Ha evekig tartosan szedi..
jan. 2. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem ilyen egyszeru kerdes, hogy igen vagy nem. En el tudom kepzelni, hogy lehetnek mellekhatasai, igen. De hogy pont ez? Es hogy minden egyes kutyanal kijon? Nem lehet biztosra mondani. En bizom az orvosban, aki szerint teljesen biztonsagos, de nyilvan konnyen lehet, hogy nem igy van.


A kutyam mar 5 eve szedi es most 10 eves (5 evesen kerult hozzam, korabban nem kapott semmit). Eddig minden rendben vele.

jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hivatalosan a Nexguard Spectrat felevig valo szedesig vizsgaltak.


De az epilepszia allitolag 5-8 ev utan jon elo...

jan. 2. 10:07
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek letezhet vmi BIO cucc a kivaltasara ?
jan. 2. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is eleg sok rosszat olvastam róla es tarsairol (mi Simparica Triot hasznaltunk), de az meg nem megoldas, hogy bio cuccokkal vedekezel csak es kizarolag, mert ha 1x nem fujod be a kutyat (a szamomra is budos illoolaj keverekkel, a kutya nem is tudom mit gondolna rola) megcsipi a szunyog, szivferges lesz, na annak a kikezelese sokkal jobban megviseli makd a kutyat, ha egyaltalan tuleli. A kullamcs okozta babezia meg egesz baratsagos kis fertozes a Lyme korhoz kepest, amit lehet keson veszel eszre es maradando szövődményeket okoz.

En a kozeputat választom inkabb, kapnak szeles spektrumu fereghajtot (Milpro, Milprazon, Milbemax ugyanaz csak a neve mas), es 2 hettel eltolva repellens hatasu cseppeket, Advantix nekunk bevalt, hogy ne egyszerre keruljenek a szervezetebe a hatoanyagok. Melle kurszeruen majvedelem Mariatovismag olajjal, es bizom benne, hogy semmi nem okoz problemat, se az eloskodok, se a gyogyszer.

jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4:


Tehat te csak a szivfereg ellen vedekezel belso uton adagolando tablettaval, a Milprazonnal,


A kullancs, bolha, tetu, stb, ellen pedig Advantix cseppeket teszel a kutya borere ?


Akkor nem ertem, a Simparica trio -t miert hasznalod... hiszen az a Nexguard Spectra konkurense, ugyanazzal a hatoanyaggal....

jan. 2. 14:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent az Advantix cseppektol nem jobb a Vectra 3D vagy egyeb mas ?????
jan. 2. 14:59
 7/15 anonim ***** válasza:
#5, nem hasznalunk Simparicat. HasználTunk. Múlt idő.
jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Es az Advantix csepp a legjobb szerinted ?


De miert ????

jan. 2. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Next guardot eszik a kutyam,semmi baja.
jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
És az jobb, ha szívférges lesz? Ennyi erővel te meg ne szedj soha fájdalomcsillapítót, mert annak is ki tudja milyen hatásai vannak hosszútávon.
jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!