Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanád ezek...

Melyiket választanád ezek közül a fajták közül?

Figyelt kérdés
Mudi, óriás uszkár, miniatűr bullterrier, groenendael, dalmata, rhodéziai ridgeback.
2010. okt. 22. 18:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Argentin dog
2010. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
dalmata
2010. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
^^ârgentín dog^^:D(L)legszebb ezek közül
2010. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
mudi,dalmata groenendael <3 ~~ˇˇ^^
2010. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

uszkár


Egyébként a terelőkutyák többsége tényleg jellegzetes hangon ugat. Ismerek puli, pumit, és mudit is.

Ugrálnak és éles fejhangon vijjognak:D Jópofák, de én nem tudnám magam mellé elképzelni.

Egy salukit, na azt igen:) De ezt már csak úgy offból mondom:D

2010. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mudi. Amúgy a puli a szívem csücske, de ezt már csak offból mondom <3
2010. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

<3

:)

2010. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Groenendael
2010. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen bemennék egy menhelyre, és kihoznék onnan egy keveréket. Nem vinne rá a lélek, hogy egy "márkás" kutyára ennyi pénzt kiadjak(plussz még a járulékos költségek), amikor a menhelyen annyi kis nyomoroncot altatnak el.


De ha csak fantáziajáték, mondjuk mind a menhelyen várakoznak rá, hogy valaki kivegye őket, akkor elsőként teermészetesen a mudit menteném. Különlegesen okos kutya. Ami azt illeti, utoljára a dalmatát hoznám ki. Kutyatartói pályafutásom kezdetén három-négy hétig volt nálam egy másfél-két éves dalmata, akit azért kaptam, mert nagy volt az udvarom, és az előző gazdi úgy gondolta, jobb dolga lesz ott, mint hogy nála legyen a kutya megkötve. A dalmata nem nekem való kutya, nem tudok megfelelő gazdija lenni. Semmit sem tudtam megtanítani neki, nem szívleltük egymást. Ez természetesen nem a kutya hibája, rosszul szocializált és indulatos eb volt, én meg nem elég türelmes és bizony autokrata típusú gazdi, szóval a kutya költözött tovább, és az új helyén nagyon bevált, mint kertdísz.

De többet nem vállalom túl magam, dalmata nem kell. Szeretek boldog kutyákat nevelni.

2010. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Dalmata


[link]

2010. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!