Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10-11 éves Golden retrieve...

Egy 10-11 éves Golden retriever kutya mellett lehet tartani kisebb testű kutyát?(pl.Bichon havanese vagy Yorkshire terrier)

Figyelt kérdés

jan. 7. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen öreg kutyához én már nem hoznék fiatalt, mert általában csak zavarja az öreget.
jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehet tartani, de tényleg valószínű hogy zavarni fogja az öreg kutyát.
jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én öreg kutyához nem hoznék kölyköt, főleg nem ilyen energiabombákat, a kis termetük megtévesztő. Esetleg örökbe fogadhatsz egy fiatal felnőttet, aki már túl van a legpörgősebb kölyökkoron, de legyen hasonló foglalkozásigényű mint az idős, két kutya több foglalkozás, és ne az idős mellett tanulj meg kezelni egy teljesen más habitusút, amikor az idősnek is most már lassan több figyelem kell a kora miatt, romolhat az egészsége, ne érezze azt, hogy mellőzitek, lecseréltétek.
jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyenlőre úgy vagyok vele,hogy elhalasztom a kutya témát.
jan. 7. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés. Legyetek a meglévő idősödő kutyával amennyit csak tudtok, legyenek szépek az utolsó közös évek.
jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kölyköt ne, de örökbe fogadhatsz egy kicsit idősebb kutyust mellé. (9 évest pl)
tegnapelőtt 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!