Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évet élt a golden retriev...

Hány évet élt a golden retrieveretek?

Figyelt kérdés

Akinek volt már ilyen kutyusa leírná hány évet tölthetett vele (és ha szeretné azt is, hogy végül miben halt meg?)


Köszönöm! 💚



2023. aug. 23. 07:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Soha semmilyen betegsége nem volt, soha nem kellett orvoshoz vinni se. 15 évig élt.
2023. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hovarju ***** válasza:
86%
Szomszédék kutyája 15 évig élt. rákban halt meg.
2023. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Régi osztálytársamé 10 évesen.

Egész életében pennys meg tescos tápot evett meg ilyen hülyeségeket, mint pl pörkölt megmaradt szaftja tésztával meg rakott krumpli után vízben kiáztatták a tepsit és tettek bele kenyeret.

Meg tiszta bolha és kullancs volt mindig, mert nem adtak rá semmit.

Soha nem vitték ki a kerten kívül egyszer sem sétálni és a lakásba se engedték be soha, de ki sem nagyon mentek hozzá, csak volt, ott élte a kertben elszeparálva a rövid kis életét.

2023. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem golden, hanem labrador retriever, 15 évig élt nekünk is.
2023. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek 15 élnek az ilyen kutyái?? Mit csináltatok velük?

De komolyan, mit evett stb, leírnátok, tényleg érdekel.

2023. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

4-es vagyok. Semmi extra nem volt a tartásában.


Viszonylag nagy kertje van szüleim házának, ott élt. Enni is tök általános dolgok, kutyatápot és a házi maradékot ette. Lett egy másik kutya is a családban, amikor Ő már 11 éves volt. Szerintem ez is hozzátett, hogy ennyi ideig élt. Soha nem volt semmi baja, utolsó 2 évében jött elő nála a labradorokra jellemző ízületi probléma. Hiába a sok vizsgálat, állatorvos, 15 éves korára lett annyira rossz a helyzet, hogy el kellett altatni.

2023. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Akkor biztos jók voltak a génjei!
2023. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hihetetlen számomra, hogy 15 évig elélnek ezek a kutyusok, mert a google számításai alapján csak 8 év..

:)

2023. aug. 23. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is Goldim van kivàncsi vagyok!

Enyèm most 9:)

2023. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
26%

A mi goldink taval halt meg 7 evesen. Beteg lett, mehnyakrakban halt meg, vagyis az allatorvos elaltatta hogy ne szenvedjen. Mi ott voltunk vele. A mi goldink se ment ki soha az udvarunkrol, de rengeteget jatszottunk mindig volt jateka, sokat szaladgaltunk, sok hasvakaras, atvakarast kapott, fesulest is. Minosegi tapoat evett. Gyonyoru elete volt nalunk.

Amikor 5 eves lett ( lany volt ) hozunk melle egy masik kicsi goldit is ( szinten lany volt) es utana 2 evre ra kezdett beteg lenni 😔 nem evett, csak vizet ivott, erosen menstrualt, szegeny. Sosem felejtjuk el.

Aznap amikor elaltattuk, vele almodtam. Azt almodtam, hogy bagyon visszaakar jonni hozzank , de ne tudott. Es amikor almomban megerintettem az orrat, akkor felebredtem. Most is elsirnam magam, amikor irtam rola, mert tenyleg nagyon baratsagos, kedves, joszivu kutyus volt. Bolondos is.

Isten nyugtassa ❤❤❤

2023. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!