Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen érzés lehet a kutyámnak...

Milyen érzés lehet a kutyámnak amikor pár napra otthagyom valakinél?

Figyelt kérdés
Mostanában többször előfordult hogy el kellett utaznom valahova több napra,és az egyik rokonomnál volt a kutyám,ahol tudom hogy jó helyen van.Ilyenkor mit érezhet a kutya,hiányzok neki?Vagy ha jó helyen van,nem is gondol rám,jó neki ott is?Rossz gazdi lennék ezmiatt hogy nem viszem magammal mindenhova?De ilyenkor nem szeretném magammal vinni,mert új helyen mindent össze-vissza pisilna,és tiszta macera lenne az egész..:s
2010. okt. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

sokan akik nem értenek az állatokhoz, azt fogják mondani hogy nem hiányzol neki, mert ott is kap kaját, ahol van :)

a mi kis kutyusunk az anyósomat szereti a legjobban a családban. ha anyósom nincs itt 1 napig, a kutya az ajtóban sír... utána egészen addig nincs jókedve, amíg Mama vissza nem jön. az állatok is érző lények ^^

2010. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 UM4 ***** válasza:

ha iq-sabb fajta kutya akkor biztos rájött már hogy visszajössz majd, addig kicsit aggódik, amikor újra lát meg nagyon örül. de van olyan buta fajta amelyik nem fogja fel mi a helyzet, azt lelkileg megviselheti a dolog.

ha a kutyáddal következetesen bánsz jó gazdi vagy

2010. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem mondom, hogy rossz gazdija lennél a kutyusodnak, de nagyon hiányzol neki hidd el, és sokat gondol rád ez biztos. Tapasztalt kutyagazdi vagyok, a nyáron a lakást újítottuk fel, és nem volt szabad a járólapra rámenni,és útban is lett volna a munkásoknak így a kutyánk anyósnál aludt 3éjjel, szegényem olyan stresszben volt, nem evett, nem játszott, nem kailt,csak pisilt és nézelődött a mama háza előtt.. várt minket, hogy mikor megyünk érte, aztán elmentünk érte és nagyon boldog volt, de a kutyák ugyanúgy vannak mint a farkasoknál a falkában, hogy 4 napig vár, és ha nem jössz vissza akkor tovább lép. már majdnem oda jutottunk mint az örökbefogadásakor, hogy

1éves volt mikor rokontól hazahoztuk,sajnos nem tudták gondját viselni, gyerekük született,és az folyton nyúzta volna meg etette sokallták az oltásokat és egyéb.. így hazahoztuk, de csak 4. napon kakilt és addig nem is kötődött hozzánk, csak utána. na mikor anyóstól hazahoztuk akkor is tiszta depi volt a kutyi, csak később evett és kakilt, pedig elmondtuk neki, hogy szeretjük és hogy majd jövünk érte, és napköziben fel is hívtam, át is mentem hozzá, hogy kicsit vele legyek, és mégis nagyon depis volt, azt hitte elhagytuk és már nem szeretjük, azért passzoltuk le a mamának.24/L

2010. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon hiányoztam neki, mikor elmentem 3 napra, egész nap csak sóhajtozott meg sirdogált, és hihetetlenül boldog volt mikor értementem. Biztos te is nagyon hiányzol neki, de nem vagy rossz gazdi, amiért néha el kell menned.
2010. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 11hetes beaglem van...reggel7 tol 2ig a baratomnal van mert nem akarom egyedul hagyni a lakasban..mikor delutan utanamegyek ugy orul mintha ezer eve nem latott volna s ojankor minden lepesemet figyeli ugyhogy en tudom hogy nagyon hianyzok neki sirni is szokott ha egyedul van:( de majd megszokja
2010. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!