Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hörög francia bulldogom?...

Miért hörög francia bulldogom? Minden egyes levegővételnél úgy hörög! De nem olyan átlagosan hanem nagyon hangosan :S lehet h valami baja van? Most 3 éves ma kaptam ugyhogy nem tudom h elötte milyen volt. De ezt a volt gazdája ne emlitette

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek a kutyák így hörögnek. Anatómiailag ilyenek, a rövid orruk miatt!
2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezt a szerencsétlen fajtát már úgy elnyomorították a kitenyésztés során, hogy örül ha levegőhöz jut.

Lehet lepontozni, de ez tény.

Az FCI is az anatómiailag túlságosan rossz irányba elvitt felépítésű kutyák közé sorolja.

2010. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen, pedig még fél éves
2010. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok! teljesen egyet értek a második válaszolóval. Szerencsétlen kutyák örülnek ha élnek. Mert mi vagyunk ilyen f.szok, hogy divatkutyákat csinálunk, gondolok itt pl a fülvágatásra és egyebekre is!:S


22/L

2010. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, végülis igazatok van! de már most imádom...csak megijedtem h nehogy baj legyen4 de am egyetértek én is a másodikkal...de sajnos ez a szerencsétlen nem tehet rola
2010. okt. 22. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ha egy orvos felé jártok, kérdezz erre rá, mert ők hajlamosak a légcsőszűkületre is, amit viszont műteni kell.
2010. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia! igen erre én is gondoltam :S ugyis jövöhéten jön a cicánkhoz ugyhogy őt is megnézetem!
2010. okt. 24. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

22:23: én bizony "felpontoztalak", mert valóban a tenyésztői felelőtlenség, hogy ilyen alkatú kutyákat tenyésztenek, hogy a lélegzetvétel is kínszenvedés neki.

Csak mert "olyan cuki" a nyomott pofi.

Aztán a kutya szenvedjen miatta egy életen át... :-/

Aki kitalálta, annak kellene a "pofiját" felnyomni a falra. :-(

2010. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen! én is egyetértek vele! igaz annyira nem vészes de sajnálom szerencsétlen kutyát! remélem azért rendesen kap levegőt! és remélem nincs "komolyabb baja"
2010. okt. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!