Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz hogy kutya iskolába...

Az igaz hogy kutya iskolába csak törzskönyves kutyát lehet vinni? Uszkar találkozóra is?

Figyelt kérdés

Facebook csoportba olvastam hogy az összes kutya iskolába csak törzskönyves kutyákat lehet vinni ez igaz?

Megéri a kutya iskola?


jan. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem csak törzskönyveset lehet suliba vinni. Bármilyen utcai vegyessel is mehetsz. Uszkár találkozó már kérdésesebb.
jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltetel a torzskonyv, az kemeny is lenne :D Az, hogy megeri-e, neked kell tudni. Ha tudsz banni a kutyaddal, tudod szocializalni, akkor kihagyhato a suli, nem kotelezo. De ha bizonytalan vagy, inkabb menjetek el, vesziteni nem fogsz semmit.


Talalkozora se kell torzskonyv.

En tacsis talalkozon voltam egyszer, volt ott mindenfele hosszu gerincu kutya is, de mas fajtak is, mert akinek tobb kutyaja van pl, hozta az osszeset, ok se maradjanak ki a bulibol.

jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség, csak a törzskönyves kutyákat kell tanítani, szocializálni? :D van ott mindenféle, én is jártam egy ideig a kis utcai vegyesemmel.

Az uszkár találkozó már más kérdés, ott a szervezők döntik el.

jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!