Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy lakásban tartott kutyának...

Egy lakásban tartott kutyának miket kell venni?

Figyelt kérdés

Póráz, nyakörv gondolom alap. Két kutyatál (víz, száraztáp). Kutyaágy.

Esetleg külön egy bolhanyakörv nyaranta.

Nyilván kaja (konzerv, száraztáp)


Ezt leszámítva még miket érdemes beszerezni?



jan. 19. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan fajta, akkor télire kutyaruha. Játékok. Fésű, karomvágó. Bolha és kullancs ellen pedig tavasszal és ősszel is védekezni kell, nem csak nyáron. Féreghajtó.
jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasampom
jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kutyaruhát rövidszőrűnek kell? Vagy mi alapján dől el?
jan. 19. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően rövidszőrű kutyákra kell, illetve ha hosszúszőrű, de le van nyírva. Milyen fajta kutyusotok lesz?
jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs egyelőre.
jan. 19. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hát akkor a ruha téma majd kiderül :) többi amit írtam fajtától függetlenül kelleni fog
jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bolha-kullancs-szivfereg ellen szinte egesz evben vedekezni kell.
jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hülyeség de én úgy tudom kabát leginkább kistestű kutyára kell mivel nem képes magát eléggé felmelegíteni, mivel ugyebár kistestű.
jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs arra szabaly, hogy mekkora kutyara kell kabat.

Arra a kutyara kell ruha, amelyik fazik, szerintem ezt nem kell tulbonyolitani.

Anno vizslam volt, ruha nelkul ki se mozdult sehova telen, aztan o meg nem kistestu.

Most van 2 tacsko keverekem, a szoruk nagyon hasonlo egyebkent, de megis az egyik mar 15 fok korul vacog es oltoztetnem kell, de a masik meg kb 5 fokig vigan elvan es addig nem is viseli el a ruhat magat.

jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 abigel0000 ***** válasza:
75%
A benti kutyáknak regeteg mozgásra van szükségük, így pórázt mindenképpen és ha rövid szőrű kutya ruhát és zacskót az utánna való takarításhoz. A bent tartott kutyákat minden képppen ki kel ívartalanítani mert mozgás hiány miatt,- és ha nincsen melette másik kutya-simán próbálkozhat tárgyakon vagy rajtad, rajtatok.Ami még fontos az a kutya játék mert külöben mást fog szét rágni.
jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!