Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az újdonság miatt eszik...

Az újdonság miatt eszik keveset a kutya?

Figyelt kérdés
3 napja hoztam el a kiskutyát az alombol (11hetes). Állatorvos megnézte, azt mondta minden rendben, csak kicsit kisebb, mint kellene (valószínűleg, mert sokan voltak). A tápot, amit vettem jóízűen eszi, de nem annyit, mint amennyit a táp útmutatója előír (kb 320grammot kellene elvileg, de kb 200-at eszik. Ma kezdett el játszani, eddig szomorkodott. Lehet, hogy az új hely miatt eszik keveset és majd beáll az ideális adag miután megszokta?
jan. 21. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos az uj hely is, de egyebkent nem kotelezo annyit ennie, ami az ajanlas.

Az csak egy utmutato, de el lehet tole terni. Az en kutyam pl sokkal tobbet eszik a tapokon leirtaknal, de sokat is mozog, konnyen fogy, kell neki a plusz.

jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első néhány hétben ajánlott azzal a táppal etetni, amit ott evett, ahonnan elhoztad. Ha normális helyről van, akkor adniuk kellett volna egy adagot abból a tápból... Az új hely épp elég sokk volt neki, ezért kellett volna ugyanaz a kaja... Várj még kicsit, hadd szokja az új helyet.
febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan kaját vettem neki, mint amit azelőtt evett. Egy hét után mar szerencsére jól evett és "otthon" érzi magát
febr. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!