Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehetséges, hogy a kutyám...

Az lehetséges, hogy a kutyám egy olyan személyt tekint falakvezérnek, aki nem is él vele egy háztartásban?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy a sógoromra hallgat a legjobban, neki van a legnagyobb tekintélye a szemében. Pedig azért nem látja minden nap.

Lehet azért, mert ő az egyetlen férfi a családban? Vagy ez hülyeség?


2010. okt. 23. 20:19
 1/6 anonim válasza:
19%
akkor őt tekinti falkavezérnek nem hülyeség van ilyen add inkább oda neki
2010. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves 20:27!


Mégis hogy képzeled azt, hogy a kutya egy tárgy amit személyek között csak úgy adogatni lehet? Nem lehetsz valami felelősségteljes tulajdonos (Már ha az vagy. Ha nem javaslom ne is legyél). Kedves kérdező! Igen, lehetséges, hogy őt tekinti a falkavezérnek. Bocsi az offért.

2010. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20:27

nemtudom, nálad hogy megy ez, de én soha senkinek nem adnám oda a kutyámat. nekem ő a mindenem, nem tudnék nélküle élni.

most ebből a kérdésből nem ezt akartam kihozni...

2010. okt. 23. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

igen ez előfordulhat kérdező

de megtennéd nekem hogy felpontozol? :D

2010. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vele kutyasuliba, hogy megtanulj falkavezérré válni.

Mert azt nem a kutyának kell ugyanis megtanulnia!

2010. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a kutyák ahhoz ragaszkodnak a leginkább, aki a legnagyobb tekintélyt tudja felmutatni neki. Én is büngyürgettem a kiskutyámat sokáig, mert én is imádom.


Kicsit összetörtem, mikor azt a jelenséget tapasztaltam, hogy a suliban az egyik kiképző több ízben eréjesen letiltotta egy másik kutya zaklatásáról, és felállított a kutyámmal szemben egy olyan szabályt, hogy nem mehet a másik kutyához. Onnantól a kutyám, mint valami istenre nézett a kiképző srácra, és olyan lábnál követéseket csinált neki csak úgy magától, kérés nélkül, hogy csak néztem.


Aztán szépen lassan felnőttem a feladathoz, és mostmár azt hiszem én vagyok a legtekintélyesebb a szemében. Azóta bújósabb, jobban igényli a simit, és bármiről le tudom tiltani.


A kutyáknak általában a legdominánsabb egyed a legszimpatikusabb.

2010. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!