Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nál@tok is nehezen indul a...

Nál@tok is nehezen indul a reggeli séta? 😅

Figyelt kérdés

Két kutyám van. Az egyiküknél nevetségesen nehezen megy. 🙃 Délutáni és esti sétánál elég meglibbentenem a hámot, már ugrik is fel, de a reggeli sétánál csak arra megy el 5 perc noszogatás, hogy a fejét egyáltalán felemelje a párnáról, gyakran vissza is teszi és alszik tovább. Mondom magamnak minden reggel, hogy ilyen a világon nincsen, pedig van xd


Nálatok hogy megy? :'D


jan. 31. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk én vagyok a gyenge láncszem reggel.


Tegnapelőtt reggel azt sem vettem észre, hogy beteg vagyok, mert reggel minden nap az vagyok. CSak 10 felé kezdett leeseni, hogy már jobban kéne lennem.

jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már nem él a kutyusom, de ugyanígy voltunk reggelente.

Ásítozott, visszafeküdt, hátat fordított nekem :))

jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk is igy van. Meg o van megsertodve, hogy kiviszem setalni. Nalunk a reggeli seta ezert nem is hosszu, eselytelen, de alapvetoen is egy nyugodtabb kutyarol beszelunk, igy nem gaz, hogy nincs rendesen lefarasztva reggel. Nalunk a delutani seta a hosszu, arra mar szivesen jon :D
jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nálam még a felkelés is nehezen megy és, hogy elhatározzam magam, hogy elinduljak. Épp ezért nem tartok állatot magam mellett.
jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Reggel ritkán megyünk sétálni, pont ezért. :D Van udvar, szóval a szükségleteit eltudja intézni ott, szóval nem muszáj reggel mennünk sétálni, ezért ritkán megyünk reggel, mert na, azt nem annyira szeretik. Miután elindulunk, már kicsattannak az energiától, viszont otthon az egyik kutyám a hátára dől, miközben raknád fel rá a hámot. :D Reggel már túl fáradtak ehhez. :D
jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
* reggel MÉG
jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Meg az udvarra se akar mindig kimenni hajnalban, akkor hagyom inkabb pihenni, parom kesobb kel, majd o kiengedi. Nem tudom mi lenne vele, ha meg az utcara is kirangatnam. 😂
jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
nálam még a munkába indulás is nehézkes ebbe a hidegbe, de a kocsi is csak vonyít kínjába...
jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ó, persze! :D Bár nálunk délután, meg este is ez megy. De szerintem inkább azt a részét nem szereti, hogy felöltöztetem, rárakom a nyakörvet és leviszem. Mert én kézben viszem le. Ha már lent vagyunk, akkor nincs gond, csak elindulni nem szeret.
febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!