Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csinálhatom meg házilag?

Hogyan csinálhatom meg házilag?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy angol bulldogot. Tudom, hogy érzékeny a gyomruk ezért prémium minősége táp kell nekik, de ezek nagyon drágák. Hogyan tudnék házilag tápot csinálni neki? És miből?
2010. okt. 24. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcsóbb úgy sem, sőt elég nehéz szakszerűen összeállítani egy kutya megfelelő étkezését. Sokkal praktikusabb, ha tápot veszel. Az áruházakban kapható, agyonreklámozott mocskokat kerüld, értem itt Friskies, Chappy, Pedigree és társai. Ha nincs pénzed a legjobb minőségű tápokra(Acana, Orijen, Eukanuba, Rpyal Canin, stb), akkor ezek árának kb feléért tudsz venni középkategóriás tápot, ami mérföldekkel jobb az áruháziaknál. Tudom ajánlani a Dado, Josera, Dog Chow tápjait.
2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy jó minőségű kiskutya 100-120e ft, ha olcsobb szaporitott kutyát veszel akkor miből fogod az orvost fizetni ha ettetni nincs pénzed? Ráadásul egy nagyon beteges fajta ...

Miért nem keresel egy olcsobb, jobb egészségügyi állapotban lévő fajtát, ami nem ennyire kényes a kajára és minden egyébre?

2010. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!