Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Lehet házilag...

Mit tegyek? Lehet házilag készíteni valami gallér-félét?

Figyelt kérdés
A kutyámnak fülgyulladása van, és ezért folyton vakarja, de már tiszta seb. Voltunk állatorvosnál,de van más baja is így azt mondta ezzel még ne foglalkozzunk, hanem majd ha megyünk vissza kontrollra. Nem tudnám valamivel helyettesíteni a gallért,hogy ne vakarja a fülét?
2011. okt. 31. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán valami keményebb papírból lehetne megpróbálni a gallért.
2011. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért nem kérsz az állatorvostól? az okés h nem kezeli a fülgyulladást egyéb probléma miatt, de azért nem kéne hagyni h szétvakarja a fülét szerencsétlen állat. bár az is lehet, hogy ha nem tudná vakarni még jobban szenvedne. szerintem mindenképp kérdezd meg a dokit.

vgéső megoldásként esetleg szájkosár.

2011. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gallér pont erre való. Hogy ne férjen hozzá ahhoz, amihez nem akarjuk. Azért ez fura, hogy a fülgyulladást majd máskor kezeli.......
2011. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pár napja hoztuk a menhelyről, azt hittük azért sebes a füle mert valamelyik másik kutyával verekedett, ezért nem kértem.

Amúgy sem vagyok túl tapasztalt ilyesmi kutyabetegségekben, tehát nem tudtam,hogy emiatt vakarja a füleit.

Szerdán megyünk vissza a dokihoz, majd akkor kérek neki,addig meg próbálom visszatartani a vakarózástól amikor észreveszem.

2011. okt. 31. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen,amikor még nem volt gallér, műanyag lavór közepét vágták ki, olyan méretbe amit a fejére lehetett húzni. Raktak vékony gumi csőből vagy leukoplasztból a körbe vágott részre,hogy ne sértse fel a nyakát.
2011. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!