Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ecopet és Brit kutyatápok...

Ecopet és Brit kutyatápok milyen minőséget képviselnek, ajánlott a használatuk?

Figyelt kérdés

febr. 6. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak a Brit premiumról tudok nyilatkozni, ez a Brit tápokból az olcsóbb, a prémium kategóriák aljára szokták sokan helyezni. kb. 15 éve etetek ezzel és nincs vele semmi bajom. Az előző kutyánk nagyjából 10 évig ezt ette és elég szép kort élt meg, viszonylag jó egészségben. Ez persze nem csak a tápon múlott.
febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Brit Premium nevével ellentétben középkategóriás tápnak számít, a Brit Care a prémium kategória. Etettem mindkettővel és a végtermék mennyiségében egyértelműen látszott, hogy a Care sokkal jobban hasznosul mint a Premium (napi 1 széklet vs napi 3-4).

Ecopettel személyes tapasztalatom nincs, de összetétel alapján ez is középkategóriának tűnik. Ha belefér a keretbe, akkor egyértelműen a Brit Caret válaszd.

febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbminôsègû táp meglàtszik gyönyörûen az àllaton

Mi brit care-val etetünk vagy ha èpp kifogynak akkor az acana

Elèg jòfajta tàpok

febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Az Ecopetről sosem hallottam, most rákerestem. Sosem adnám a kutyámnak. Borzalom összetétel.

Britből csakis Brit Care. Nem Premium, nem Fresh.

febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Care jó minőségű táp, én is azzal etetem a kutyáimat. Szép a szőrük (főként a halastól) és a székletük is rendben van tőle.
febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
2-es: Valószínűleg a kutyától is függ, nálunk mindkét kutyának naponta 1-2 széklete van/volt a Brit premiumtól, állagra, méretre szerintem oké. A szőrét mindenki dicséri, ha valamiért vérképet néztek, általában az is rendben volt. Természetesen vannak sokkal jobb tápok is. De sokakhoz hasonlóan én is ár/érték arányt nézek, úgy szerintem nem rossz. 1-es voltam.
febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

5ös ezt most fotòzom

3as vagyok

Ès a baràtnômnek mondom egy ideje hogy amig a halas tàpon voltunk mintha szebblett

Volna a szôrük de ô fitymàlta az elmèletet hogy nemazè mert halas hanem mert jòfajta tàp…..

Nameg az enyèmek pl a halassat imàdjàk

Külföldön vesszük a tàpot 6-8nagy zsàkot az eltart a 3 terriernek ès ugye àltalàban amelyik akciòn van (ha van)ès persze hogy meg is unjàk…megeszik mindet de olyan fitymàlòdva szaglàsszàk noszogassàk az orrukkal ès olyan

“Hàt jò na megeszem”kezdik enni

A halassat meg pff nem hogy eszik faljàk hanem zabàljàk

Ès a szôrük is szebbtôle,4-5ève legalàbb hogy a brit care-val etetünk de a halasnàl sosem mutattak olyat hogy untàk volna..,de ok persze ezis kutya(szemèly)függô

febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
#7 én kb 1 hét etetés után láttam a fekete kutyán, hogy extra fényes lett a szőre a halastól. Bárányostól is szép volt a bundája, de a halastól még szebb lett. Egyetlen hátránya, hogy halszagú a lehelete, ha azt eszi :D
febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

:D nekem is annyi a bajom a halas tàppal hogy

Èn kinem àlhatom a halt sem az ízèt sem a szagàt…de ez ilyen

A màjat sem szeretik sokan aki meg igen az isteníti (ha jòl elkèszítik)

febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!