Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszpláziás kutyusok gazdái,...

Diszpláziás kutyusok gazdái, milyen kezelést kap/kapott eddig a kedvencetek?

Figyelt kérdés

febr. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Zöldkagyló kivonatot javaslok vagy kifejezetten ízületvédő készítményt. Az a lényeg, hogy serkentse az ízületi nedv termelődését.


Súlyosabb esetben:


[link]

[link]

febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Még 1-2 hét mire tudunk menni állatorvoshoz, fájdalma nincs csak a mozgása miatt elég gyanús nekem hogy valami baj lehet. Gondoltam tájékozódok addig is a lehetőségekről. :) Van esetleg olyan készítmény/márka amit ajánlani tudsz?
febr. 14. 00:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi zöldkagylóztunk, ott a márka lényegtelen, hiszen natur készítmény. Szegény zöldkagylónak valamelyik része porrá van őrölve.


[link]


Itt lehet találni 500 grammos kiszerelést elfogadható áron, én azt venném meg, ha állandósítani akarnám. Itthon röhejesen drága. Kapszula, tabletta, por, teljesen mindegy... A por annyiból jó, hogy költséghatékony. Lehet kapni emberi gyógyszertárban is kapszula formájában, de azt csak úgy érdemes adni, hogy a tablettát kettévenni és kirázni belőle a port, mert a kapszula anyaga az lehet káros az állat számára, ha pont olyan.


Ízületvédőből nekünk az állatorvosunk az Apto-Flex szirupot ajánlotta, de azt nem volt meghajlandó megenni a kutya, így nem tudok róla nyilatkozni.


Enyhe diszplázia, műteni nem kellett.

febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban a kapszulát lehet kettévenni. A kettőt egybemostam. A tabletta az az amikor formára van nyomva. :D
febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
C11, Apto-Flex, Aniflexi.
febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sántít?
febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 nem sántít, csak nyusziugrás szerűen fut, kicsit merevek a hátsó lábai, ilyesmi.
febr. 14. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Műtve volt mind a két csípője
febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Egy Nobel díjas készítménnyel foglalkozom, ami sejtszinten hat. Sok állati betegségre alkalmazták kitünő eredménnyel: kutya, macska. ló.
febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 mi a neve?
febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!