Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bontott kutyakonzervet le...

Bontott kutyakonzervet le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Sokkal olcsóbb egységárban a 800 grammos konzerv, de szerintem csak 5-6 nap alatt fogyna el, mivel kistestű kutyáim vannak és csak kiegészítésként kapják a tápra. Szóval ha első nap kivennék belőle egy adagot és lefagyasztanám akkor azt később megehetik a kutyák? Szerintem 5-6 napig még hűtőben sem állna el a konzerv.
febr. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze!


Én is így szoktam. Szilikon formákat vettem én abba nyomkodom bele és mindig kiveszek annyit amennyit elakarok keverni a táppal. Kiolvad és olyan mintha most bontottad volna fel. Pár napig a sima hűtőben már fura szaga van meg megbarnul,pedig én műanyag dobozba rakom át. De így is.


Mondjuk én 400 grammosat szoktam venni,de én elég kevéssel keverem el a tápot,inkább csak a gyógyszerek miatt.

febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni légmentesen záró szilikontetőt az állateledel boltokba. Nincs egy ezres, és három van egy csomagban. Én azt használom, frankón működik.
febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szilikon jégkocka tartóba nyomkodom bele, mint a kisbabáknak a hozzátápláláskor.
febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es Ebben az esetben sajnos nem sokra megy vele, hiszen 5-6 nap alatt simán megromlana az a konzerv. Legjobb módszer kiporciózni, és lefagyasztani.
febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán. Nekünk 3 hétig elég egy 800 grammos konzerv például, nyílván fagyasztanom kell, mert megpusztul annyi idő alatt. Ikeás műanyag dobozban szoktam lefagyasztani.
febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!