Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok még tenni?Vigyem...

Mit tudok még tenni?Vigyem vissza dokihoz?

Figyelt kérdés
Kedden délután és este ment a kutyám a hasa,majd szerdán egész nap semmi aztán este ismét.Mivel volt vér a székletben nem volt kérdés,hogy doki.tegnap el is vittem délután,csináltak két tesztet.negatívak lettek,láza se volt igazából a kedve is jó.szegénykém mindent enne csak ne diétás kaja legyen.kapott szurit,kapott pasztát reggel-este és 8napra való antibiotikumot.Tegnap egész délután nem volt semmi,ivott is szépen erre éjjel 4kor arra keltem,hogy ismét,de ebbe tőbb vér is volt.azóta nem volt,de előbb szegényem a szemem láttára rohant volna,de menet közbe jött belőle,elég sötét barna.nem tartom magam színvaknak de nem mondanám feketének.de tiszta ideg vagyok.próbáltam hívni a dokit,de csak fel2től rendel.És persze nem othon vagyunk hanem elutaztunk Szlovákiába és ide vittem orvoshoz.olyan orvost kerestem aki felelőségtudó és akihez vittem nagyon dicsérték.tudom,hogy a gyógyszer nem fog rögtön hatni,de édesanyám szerint ki kell tisztulnia a kutyusnak és mindig jobb lessz hozzáteszem Yorkie.de a kedve ma se rossz egész délelőtt labdázott volna meg enne de nem adhatok neki szigoru dieta.
febr. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet csináltak?
febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha friss, piros lenne a vér, úgy azt mondanám, hogy orvos. Azonnal.

De lehet, hogy édesanyádnak van igaza, és tisztul a hasmenéssel. Viszont anyád laikus, és mi is azok vagyunk.

Hívd fel az orvost. Ha azt mondja, hogy nyugi, ez a kezelés mellett/ellenére is előfordul, akkor megnyugodhatsz. Ha viszont szeretne a kutyára megint ránézni, akkor menjetek, semmint idegeskedve belefutni a 2 napos hétvégébe.

febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Giardia,remélem jol írtam meg még egyett de annak a neve nemjut az eszembe.

Beszéltem az orvossal,mondta hogy az antibiotikumnak idő kell,figyeljek a folyadék pótlásra és egyen.Már evett és a hála égnek a kedve is jó.Ugye én azért is vittem orvoshoz mivel vér volt a székletben.Hajnal 4től 2x ment a hasa.

febr. 23. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
De szegényem állandóan enne most meg de hát egyszerre nem adhatok neki annyit 🥺
febr. 23. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

A Giardia jól gyógyul, de tényleg kell hozzá idő.

Itt olvashatsz róla:


[link]


Muszáj lesz keménynek maradnod és betartani a kajálással kapcsolatban az orvos utasításait. Ez az ő érdeke.

febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,elolvastam!Igen 6éves de sokszor volt már problémánk a hasmenésel ezért is gyanakodott a doktornő erre.

Megszakad a szivem annyira enne szegényem,de csak szottyos rizs meg egy kis csirkemell sonka a mai menüje 🥺

febr. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!