Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párommal együtt voltunk,...

Bambi9 kérdése:

A párommal együtt voltunk, ebből kifolyólag a bugyim az ágyon maradt. Arra lettünk figyelmesek, hogy a kutya (lány kutya) bele "dörzsölte" a bugyimba a fejét. Illetve ìgy "bele feküdt" vagy nemtudom mi a jó szó😂 ?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően írtam. Valaki tudja esetleg miért csinálhatta?

febr. 23. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A kutyák hajlamosak belefeküdni még a bűzlő dögökbe is. Bocs, de tényleg így van.
febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A mi kutyánk a lócitromba dörgölőzött bele😁
febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
A kutya bizonyos szagokat próbál felvenni. Ez ősi ösztön náluk, álcázni szeretné magát valószinűleg.
febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Te aki azt írod, hogy a bűzlő dögbe is.. már te ne haragudj, de hogy hasonlíthatod össze a bugyimmal.

Illetve te is aki a lócitromod írod ;))

febr. 23. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
4. A szövegértés nem az erősséged, ezért sértődsz. Okod nincs rá. Egyébként nem én írtam, csak gondoltam szólok. A helyesírásra figyelhetnél, mert rettenetesen rossz.
febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

#4

Valószínű arra céloztak, hogy kB olyan szaga lehet.

febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Neki érdekes illata/szaga van. A példákat meg gondolom az érdekesség miatt írták, hogy mire képesek a kutyák. Persze nagy különbség lehet a dög, lócitrom és a bugyid szaga közt, de azért gondolom te se szagolgatnád. A kutyának meg olyan, mint valami parfüm.
febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
8. Ezek után kulturált és korrekt választ? Kaszárnyában a katonák nem beszélnek így. A kutyának mindegy, milyen szag.
febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor most a kutyádnak pina szaga van?
febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Fura, de nem érzed úgy, hogy egy kicsit ciki egy ilyen kérdést kiírni a bugyid illatával kapcsolatban az állatok témakörben, ráadásul úgy hogy azt is írod, hogy miután együtt voltatok a pároddal?
febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!