Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskónak kennelt hol lehet...

Tacskónak kennelt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a tacskómnak kennelt de nem tudom pontosan, hogy hol tudnék megbízható helyről szerezni.


Valami ötlet?



febr. 27. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez valóban probléma, mely megoldást ígényel! Elvégre, a tacskónal kell a kennel, különben ki tudja, milyen következmények lesznek! Csak bízhatunk benne, hogy valaki segít kennelt szerezni a tacskódnak! Szorítok neked, és a tacskódnak, hogy megleljétek a kennelt! Ha kell, imádkozok is az Úrhoz!
febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szobakennelre gondolsz? En zooplusrol rendeltem.
febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Kertire nyárra.


Szobában csak a téli időszakban van. Április közepétől megy majd ki és azért kell a kennel mert a kutya enyém de szüleimmel élek és ő nekik medence lesz odakint meg veteményes és csak kennelbe engedik meg nekem tartani. Kivéve mikor kint vagyok vele mert ha lefoglalom akkor nem szedi szét a kertet. De amikor kint marad egyedül illetve éjszakára megy majd kennelbe.

febr. 27. 16:48
 4/8 anonim válasza:
82%
Az lenne a legegyszerűbb ha te magad megcsinálnád neki.
febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

A tacsikat 1 m magas alábetonozott/kövekkel alul kirakott kerítés már meg szokta állítani, ha meg nem, akkor ilyenből tuti nem tud kiszökni, ha betonra rakod az alját: [link]


Viszont elgondolkodnék, hogy minek kell így kutyát tartani, szinte menhelyi körülmények között... Ha otthon vagy, miért nem lehet veled a házban?

febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Az meg van, hogy a tacskó nem kinti kutya? Én nem csak télen tartja bent minden gerinccel és minimális értelemmel rendelkező gazda bent a tacsiját.


Keress neki egy normális gazdát. Neked meg nem kell többé kutyát tartani. Soha.

febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 11 éves a tacskóm. 6 hónapos korba került hozzám. Azóta ez a fennállás, hogy téli időszakban bent van és nyári időszakra kikerül. Semmi baja, egészséges, orvosnál csak a kötelező oltások miatt kellett vinni.

Azonban eddig nem volt se veteményes se medence és ezért kell neki kennel arra az időre míg kint van egyedül illetve éjszakára. De mivel elêg sokat vagyok itthon így sokat is vagyok vele szóval napközben max ha 1 órát lesz összvissz kennelben, nyáron amikor forróság van akkor meg szintén még éjszakába nyúlóan is kint vagyok így max a hajnali órákra kerül kennelbe.


Nem akarom bent hagyni mert már be van állítva a bioritmusa erre, hogy nyári időszakban nem jön be. De már megoldom a kennelt. Szomszéddal együtt megcsináljuk.

febr. 27. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok az új kennelhez! No és a szomszédnak tekintélyes a férfiassága?
márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!