Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8mm-es retriever póráz tacskón...

8mm-es retriever póráz tacskónak nagyon vastag?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk 12 mm-es van, szinten tacsko, de en eddig nem nagyon foglalkoztam a poraz vastagsagaval, inkabb a hossza a lenyeg nekem.

Szamit amugy ez? :D

2022. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy nem mindegy mekkora a vastagság, még nagyobb testű kutyusoknál sem, de kinéztem egy szerintem nagyon jó pórázt és az csak 8mm-esben van.


Mik a tapasztalataid a retriever pórázzal? Hasznos volt nektek?

2022. ápr. 6. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsanat, elkerulte a figyelmem, hogy retriever porazrol van szo, nekunk sima porazunk van.

En meg a “hagyomanyos” modon tanitottam arra, hogy ne huzzon, nem tudom, hogy mennyire hasznos ez a poraz.

2022. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
76%

Minél vékonyabb a retriever póráz annál könnyebb vele irányítani a kutyát. 5-6 mm vastagságú az ideális.



[link]

2022. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ezt Cesar Millan találta ki eredetileg, ez a faszi csak ellopta az ötletét.
2022. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minél vékonyabb a póráz, annál jobban "fáj" a kutyának és nyílván annál hamarabb be fogja fejezni azt, ami miatt ráraktad és normálisan fog sétálni.


Ha viszont csak biztonsági okokból használsz ilyen pórázt (pl menhelyen csak ilyennel vagy fojtóval sétáltatunk, mert megfeszül, ha ki akarnák húzni a fejüket), jó a vastagabb is.

2022. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!