Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet?

Milyen keverék lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


(Közepes testű)


márc. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokadik generációs, szőre alapján talán labrador lehet benne.
márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Második képen szerintem eléggé huskys kiállása van, legalábbis a környékünkön lévő husky testtartására emlékeztet. Színe valóban labradoros.


Szerintem lehet benne husky és labrador. Cuki, de biztosan nagy mozgásigényű :)

márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2, a huskynál domináns a mintázat és a szemszín, biztos nem a testtartás lenne az egyetlen, ami fennmaradna a fenotípusban, ha lenne benne husky. Egyébként ez a forma (hát vonala, felhúzott lágyék, kunkori farok) tipikus spitz kiállás, persze ettől más fajtáknál is előfordul (pl husky), de a spitz félékre jellemző leginkább. A színe és mérete alapján ennek több köze is lehet hozzá, mint a huskynak.
márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ő majdnem azonos megjelenésű, mint a kérdésben szereplő kutya. Ő egy labrador husky mix a leírás szerint és sárga színű, husky mintázat nélkül. Egyébként mivel szinte biztos, hogy nem 50-50%-ban husky - labrador mix, hanem van benne más is, így feltételezem lehetséges, hogy nem jön ki nála a husky mintázat.

márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Ez a kutya kb 90%-ban labrador jegyű. Nem releváns ellenérv, ugyanis én arról beszélek - ahogy azt az előbb is írtam -, hogy a huskyban nem domináns a testalkat, az általad linkelt kutya sem kapott huskys alkatot. Gyakorlatilag azzal próbálsz érvelni arra, hogy a kérdező által megosztott képen husky mix van, hogy mutatsz egy kutyát, amin abszolút nem látszik, hogy husky van benne. Remélem érted, hogy ez az érvelés miért fals.
márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
A majdnem azonos megjelenés pedig csak szimplán nem stimmel, elég a tartására, a hátvonalára nézni...
márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt írtam, hogy SZERINTEM husky és labrador van benne. Leírtam számomra melyik fajtára hasonlít. Ez az én véleményem, nem kell vele egyetérteni. Úgyse fog DNS teszt nélkül soha kiderülni.


Ez a kutya pont annyira labrador, mint husky vagy spicc. Csak a színe stimmel, milyen 90%? Füle, feje, testalkata, farka, semmilye nem labradoros. Igen, lehet benne labrador, ez igaz, de hogy külsőre nem 90%-ban labrador az holt biztos. Ha fekete színű lenne senki nem mondaná rá, hogy nagyon labradorszerű, pedig a labrador is lehet fekete.


Nem minden kutyán látszik látványosan milyen fajták keveréke. Ha az instas kutya tudottan (ismertek a szülők) husky x labrador és mégsem annyira huskys kinézetű akkor mi a kérdés? Nem hasonlít a huskyra mégis husky mix, mert egyik szülője az volt... előfordul 🤷‍♀️


Én azért nem lepődnék meg, ha kiderülne a husky felmenő, ennek megfelelően mérlegelnék pl egy örökbefogadásnál.

márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Még egy labrador - husky, zéró husky mintázattal:


[link]


Most az hogy ő inkább labradoros vagy huskys kinézetű, mindenki döntse el maga.

márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, mindhárom kutya.
márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

A kommentek olvasása nélkül egyből az ugrott be, hogy labrador-husky.

Aztán meg ki tudja..

márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!