Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kankutyája állandóa...

A szomszéd kankutyája állandóan kinyomja rám a nemiszervét, miért?

Figyelt kérdés

Semmi fajtalankodó kérdés. Mindig odajön hízelegni, barátkozni. Kerítésen keresztül megsimogatom a fejét, hozza a játékát. Viszont eddig 10/10 alkalommal ki volt dugva a nemiszerve. Nem vicc, először azt hittem, véletlenül. Szerintem undoríró, meg bocsánat,.de szerintem ez a kutya rám van izgulva?


Kan kutya. Én meg egy fiatal lány vagyok. Rettentő irritáló, hogy amúgy barátkozni akar, megsimogato, ugrál és telibe. Undorító és mindig, nem megyek oda hozzá többet, akárhogy csahol...


márc. 2. 21:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Na, akkor nem mondhatod, hogy a kutyának se kellesz.
márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem simán nem takarja a bôr, es kilóg

Nincs rádizgulva

márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem menj el pszichológushoz.....
márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%
Ne menj oda, főleg ha van barátod.
márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Örül,hogy foglalkozol vele. Azért jön ki a "rúzsa". Így mondják.


Tartsd észben, hogy az egy kutya. Nem tudja, hogy ez mit jelent neked. Csak egy állat.


Az inkább érdekes, hogy emberi érzelmeket társítasz a dologhoz, és emberként kezeled a kutyát. Ez a nem normális.

márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#2 A kutyának van rajta bőr, kivéve, ha kidugja. De ez a kutya, mindig azt csinálja, hha ott vagyok... Szerintem undorító. A többire nem is reagálok.
márc. 2. 21:39
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Akkor mégegyszer leírom: ÖRÜL neked. Érted? Testi reakcióként kijön neki. Ő ehhez nem kapcsol szexuális vágyat...


De hogy ezt felnőtt embernek így kelljen elmagyarázni...

Hihetetlen.


Basszus csak egy állat..nem ember...

márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Rád van gerjedve.
márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Van barátod?
márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
4%

Egy ismerősömnek van egy kan kutyája. Direkt nem ivartalaníttatja, pedig egyedüli kutya. Na az a kutya állandóan a nőket szaglássza a lábuk között. A férfiakat nem.

Jó, egyszer-kétszer még röhögtem rajta, de aztán zavarni kezdett. Már nem szívesen találkozom ezzel az ismerőssel, ha vele van a kutyája is. Mindegy, miért csinálja, meg hogy csak egy kutya, zavaró és kész.

márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!