Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kankutyája állandóa...

A szomszéd kankutyája állandóan kinyomja rám a nemiszervét, miért?

Figyelt kérdés

Semmi fajtalankodó kérdés. Mindig odajön hízelegni, barátkozni. Kerítésen keresztül megsimogatom a fejét, hozza a játékát. Viszont eddig 10/10 alkalommal ki volt dugva a nemiszerve. Nem vicc, először azt hittem, véletlenül. Szerintem undoríró, meg bocsánat,.de szerintem ez a kutya rám van izgulva?


Kan kutya. Én meg egy fiatal lány vagyok. Rettentő irritáló, hogy amúgy barátkozni akar, megsimogato, ugrál és telibe. Undorító és mindig, nem megyek oda hozzá többet, akárhogy csahol...


márc. 2. 21:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
A kutya egy állat, nem tudatos, hanem ösztönlény. Az egyetlen lény ezen a bolygón, aki képes más fajokkal (állatokkal) fajtalankodni, vagy a saját fajtáján belül abnormális szexualitást produkálni (pl.: pedofília, nekrofília), azaz ember! Nem a kutyának vannak beteg gondolatai, hanem neked. Te látod bele ebbe az egészbe a "szexuális vágyat". Egyébként az is elgondolkodtató, hogy ennyit foglalozol annak a szerencsétlen állatnak a nemiszervével. Illetve a leírásodból egyértelműen kiderül, hogy azt figyeled miközben a kutyát simogatod, vagy játszasz vele. Azért a helyedben komolyan elgondolkodnék, hogy milyen frusztrációim, elfojtásaim vannak.
márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy! Nem keresem, hanem feltűnő és undi, ezért inkább nem megyek oda. Nem "szexuálisan akarok" hozzán közeledni, pont te írod ezt, én csak normálisan negkérdeztem, miért csinálja. Neked üzenném: rossz az, aki rosszra gondol!
márc. 2. 22:15
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Olyannak érzékeled a világot, ahogyan gondolkozol. Ezért van, hogy ahány ember, annyi nézőpont létezik. Aki túlságosan a negatív dolgokra fókuszál, a negatív dolgokat fogja elsősorban észrevenni, illetve, ha megkérdeznél egy ilyen személyt, hogy milyen szerinte a világ, nagyon nyomasztó, és könyörtelen helyként írná le. Stb. stb.


Namost az állatok nem akarnak közösülni a halott társaik tetemével, sem pedig a kölykeikkel, és nincsenek különböző szexuális fantáziálgatásaik....

Az emberi lényeknek viszont igen. A kutya nem akar egy másik fajjal párosodni. Nem fog hozzád soha úgy viszonyulni, mint egy szuka kutyához. De arra is csak akkor menne rá, ha tüzelne. Ebben is különbözünk az állatoktól, náluk van ugye a párzási időszak, míg az embereknél nincs ilyen, és nem csak utódnemzés céljából közösülünk....

márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha labdát hoz, labdázni akar, nem baszni

Te is edes kigyerekbôl egy menstruáló növe valtal, aki idönkent furcsan, undorítoan viselkedik

márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
14-es! Ez ütött mint a zárlatos hilti!
márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy a hibás, mert megsímogattad a fejét, így az jött le neki, hogy bátorítottad és úgy gondolta bejön neked, mint ahogy te is bejössz neki. Attól viszont nem kell félni, hogy kerítésen keresztül meg**g. De egy perverz mocskos állatnak se kell gondolnod, mert nem úgy működnek mint az emberek, náluk ez ösztönös, és így mutatja ki, hogy kedvel, és szereti ha símogatod. Amúgy meg nem kell mindig a kukiját figyelned. Egyszerűen nem nézel oda és kész.
márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
És amikor nem simogattam meg? Csak éppen ott voltam a kerítésnél? Akkor is ezt csinálja, ott ugrál, látod, nem keres. Ez a kutya creepy
márc. 3. 07:39
 18/30 anonim ***** válasza:
36%
Nos kérdező! Creepy az, ami a fejedben van, és ahogyan tekintesz a dolgokra, ill. amiket kiváltaknak belőled.
márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok inger (nem szexuálisra gondolok) éri azt a kutyát. Ha meglát téged, örül, izgatottá válik. Nem begerjed, csak lelkes, túlságosan örül. Kutyáknál előfordul az ilyen, ez pont olyan, mint hogy örömében bepisil. Köze sincs ahhoz, hogy esetleg szukának néz, vagy megakar..
márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Érdekes módon saját kutyáim,.meg másnak a kutyája miért nem csináljja ezt? A másik szomszéd kutyája mindig ugrál rám (másokra is), fél km-ről fut, lefekszik, miért nem csinál így? A korábbi kutyáim úgy szintén? A saját németjuhász (még) ivaros kanom miért nem? Ez meg állandóan kinyomja, pedig sok kutyával találkoztam életemben. Pedig ha azért csinálja, mert nincs kiivartalnítva... Te vagy a beteg, szexuális fantáziákat írogatsz ide! Bazd+

Engem csak szimplán zavar a kutya csupasz pöcse, meg nem akarom azt nézegetni, ezért nem barátkozom vele. Amúgy is egyszer csóvál,.meg örül neked, máskor meg odakap, meg ugat, morog... Ha tetszik, ha nem, vannak hülye kutyák, akkor nem creepy, hanem idióta, ha úgy tetszik...

márc. 3. 09:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!