Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kankutyája állandóa...

A szomszéd kankutyája állandóan kinyomja rám a nemiszervét, miért?

Figyelt kérdés

Semmi fajtalankodó kérdés. Mindig odajön hízelegni, barátkozni. Kerítésen keresztül megsimogatom a fejét, hozza a játékát. Viszont eddig 10/10 alkalommal ki volt dugva a nemiszerve. Nem vicc, először azt hittem, véletlenül. Szerintem undoríró, meg bocsánat,.de szerintem ez a kutya rám van izgulva?


Kan kutya. Én meg egy fiatal lány vagyok. Rettentő irritáló, hogy amúgy barátkozni akar, megsimogato, ugrál és telibe. Undorító és mindig, nem megyek oda hozzá többet, akárhogy csahol...


márc. 2. 21:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, menthetetlenül hülye vagy.... akkor vedd úgy, hogy rád van izgulva....írhatnak neked bármit, mert te ezt már eldöntötted magadban.....
márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
#20 érdekes módon, ahogy az embereknek nem egyforma a természetük, a kutyáknak sem! Vannak harapós; idegbeteg; nyugodt; barátságos; játékos meg kajla kutyusok. Szóval attól még, hogy a te kutyád nem csinálja ezt, nem bizonyíték az elmebeteg feltételezésedre.....
márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Veled valami oriasi baj van kerdezo, de komolyan.
márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy képzeld, az embereknél sem csak akkor áll a cerka, ha szexuálisan izgatott az egyén.


Lehet szimpla (nem szexuális) izgalom, de akár fájdalom-reakció is. Sőt, néha még oka sincs.


Ez a kutya szimplán örül neked, izgatott (ismételten: nem szexuális módon) és nála ez ebben ölt alakot.

Attól még nem akar meghágni vagy ilyesmi

márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A kutya nem hiszem, hogy olyan annyira örülne nekem, ha egyszer meg nekem támad. De ez az állat mindig, tényleg mindig ezt csinálja, nagyon undorító. Szerintem fura... Nem, idióták, nem szexuális közeledek a kutyához... Ti betegek vagytok??
márc. 3. 16:30
 26/30 anonim ***** válasza:
83%
#25 Most komolyan, mit akartál elérni ezzel a kérdéssel? Elmondták, hogy miért, de te folyton azzal jössz, hogy az a kutya egy undorító, perverz , beteg állat. De már mi is betegek vagyunk, csak te vagy normális. De akkor is mi van, ha egy kicsit kanosabb a kutya? Mit csináljunk vele? Nyugodj le, nem ritka ez a kutyáknál attól még, hogy másik 2 kutya nem ilyen. Meg amúgy is, csak egy kutya, nem követett el közszeméremsértést. Nem értem, hogy milyen válaszokra számítottál? Ez kutya tényleg undorító, beteg egy korcs, mit képzel már magáról? 😄
márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

"De akkor is mi van, ha egy kicsit kanosabb a kutya?"


Te beteg vagy?? Amúgy meg igen, ez egy undorító, buta, neveletlen kutya. Azt sem tudod, mikor kapja le az ujjad, máskor meg odajön, kedves. Más kutyájáért nehogy már vérre menj!

márc. 3. 18:49
 28/30 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo, rad van izgulva, egyertelmu. Nehogy kozel menj hozza, meg megeroszakol es terhes leszel tole 😜
márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
83%
A kankutyák ilyenek. Ha felpörögnek, izgatottak, ez előfordul. Semmi szexuális nincs benne, nem tudom miért erről írogatsz végig. Ha ismernéd a kutyákat, tudnád.
márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
78%
Micsoda egy ostoba hülye p.csa vagy baszki😂😂
márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!