Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeket a tablettákat egyszerre...

Ezeket a tablettákat egyszerre adjam a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ma kapott veszettség elleni + kombinált oltást.

Simparica tablettát + féreghajtó tablettát.

Már nincs rendelés és elfelejtettem megkérdezni, hogy ezeket ma, az oltás napján megkaphatja? S ha igen, mind a kettőt? Vagy várjak pár napot?


Ami még aggaszt, hogy egy szem féreghajtó 10 kg-ra van, azt mondták 3 havonta kell neki egy fél szem, viszont ő csak 3 kg. Ebből nem lesz probléma?


márc. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adhatod egyszerre és nem nem lesz baja. A fél szem 5k-ig jó.
márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szívféreg-teszt is készül hamarosan, azután váltanánk át Simparica Trio tablettára.

Amellé is fog kelleni ez a sima féreghajtó?

márc. 5. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell mellè 3 havonta, mert van egyvalami fèreg, amit nem fed le a simparica. Mondta az orvosunk, de màr elfelejtettem.
márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 🙂


Végül nem adtam neki ma egyik tablettát sem, mert nagyon rosszul van az oltások után. Ezek szerint a kombinált viselte meg, mert veszettség ellenit kapott már, akkor szinte semmi baja nem volt.


5 órakor oltották be, azóta nem eszik, nem iszik, csak fekszik. Furán néz ki a fejéből, mint aki nem tudja hol van, fél tőlem kissé, pisilni sem megy, csak leül lecsapott fülekkel. Ha hozzáérek a hátsó részéhez felvonyít. Oda kapta az injekciót. Pedig az orvosnál minden rendben volt, látszólag a szurit meg sem érezte, meg ő nagyon jól viselte mindig a vizsgálatot. Most is csak a kis füleit, fogait nézték meg, és a két hátsó térdét, heréit. De ebből sosem volt még probléma. Itthon kezdett fura lenni ☹️

márc. 6. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!