Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor, hogy adjam neki a...

Most akkor, hogy adjam neki a tablettákat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos labradorom és adni akarom neki a Lavettől a calciumos csonterősítő tablettákat. Az állatos boltban azt mondták, hogy 10 kilonként egy tabletta, de a dobozra külön van írva a nagy testű kutya és a kölyök kutya is. Akkor most hogy adagoljam neki a tablettákat?
2011. jan. 12. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és így néz ki a doboza: [link]
2011. jan. 12. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:

a dobozon leírtak szerint adagold, és gondolom egyértelmű, de a nagytestű kutyának valót add


az én kutyám imádja a gyógyszereket : ))) szinte ugat hogy adjam már : )

2011. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doboz szerint adagold, vagyis a nagytestű szerint. De egyébként szerintem ott is 10 kg/tabletta van, ha napi 2-t adsz neki, az szerintem teljesen reális. :)
2011. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az van odaírva, hogy 30kg fölött napi 7-10 tabletta. Akkor reggeli kajánál 4 tabletta és estinél is?
2011. jan. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!