Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp kérdés, tudom unjátok már...

Táp kérdés, tudom unjátok már de kell a segítség?

Figyelt kérdés

Kistestű kutyánkat eddig Royal Caninval etettük de mivel most gyarapodtunk egy új kutyussal, anyagilag már nem igazán engedhetjük meg magunknak, ráadásul úgy halottam nem is olyan jó táp. Rendeltem táp mintát több közép kategóriás markából (profine, happy dog, purina dog chow.) Tulajdonképpen mind ízlett nekik, mindenevők, csak egy gond van hogy van amelyik túl nagy szemű, és órákba telik mire elropogtatja (a kisebb kutya)

Az lenne a kérdésem hogy közép kategoriás (a royal canin-nál olcsóbb de azért jó minőségű) tápokból melyik az ami apróbb szemű, tehát amit egy kis és egy közepes testű kutya is megtud enni?


2010. okt. 25. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az olcsók közül ami bejött, az a Fressnapfos Prémiere High5, ez elég kisszemű, de közép árban van a dog chow, a pro plan, meg még csomó másik. De még a prémium tápokban is mindenkinek más jön be, ezért neked kell kisérletezned, hogy a középkategóriából nektek mi a legjobb.
2010. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dog Chow (főleg a lazacos),

DaDo tápok (ez kifejezetten kis és közepes testű kutyáknak van, jó minőségű)

[link]


Acana (nem olyan nagyszemű táp, ha nagy kiszerelésben veszed, nem rossz az ára)

[link]

2010. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hell-ikon ***** válasza:

"órákba telik mire elropogtatja (a kisebb kutya) "


Ha azt a típust anyagilag is bírod és a kutyáid is szeretik, a fenti problémára a megoldás az lehet, hogy beáztatva adod neki oda.

Levesbe, vízbe, akármibe. Etetés előtt olyan 15-20 perccel ha beáztatod, amellett, hogy meg dagad (tehát nem a kutya gyomrában fog), még meg is puhul és könnyebben megeszi majd.

2010. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!