Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AR tápszer kérdés? Segítség...

AR tápszer kérdés? Segítség kellene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap este óta kapja a 13 hetes lányom a Milumi AR tápot.

MAM-os cumisüvegből és 2es cumival. Létezik, hogy úgy elfáradt az evésben, hogy képes 3-4 órát aludni?

Ma reggel is megetettem és utána nem sokkal üvöltött, mint a sakáll. ADtam neki még enni, hátha kevés volt, de 3-4 szívás után ellökte és ordított. Ahogy hasra raktam és odaadtam neki a cumit, úgy aludt, mint akit lelőttek.

Most vettem neki a dm-ben 6+-os cumit az üveghez, hogy könnyebben szívja ki, de tartok attól, hogy a tápszer nem lesz jó neki. Pedig Milumil termékeket fogyasztunk 6 hetes kora óta...


2011. okt. 14. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk anno.Nagyobb lyukú cumi kell neki.Ki kell kísérletezni,ugyanezen mentünk végig.Nekünk végül is nem vált be ez a fajta cumifej,másik cumisüveget kellett vennünk.
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Melyiket vetted? Hátha nekünk is az lesz a jó! :))


köszi.

2011. okt. 14. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát..Mi csak ezt a hagyományos cumifejet vettük,ami kissé lapított,és fogszabályzós,ami pl. a Babylove v Bruin cumisüvegeken van,a legnagyobb méretet,ezt használtuk kb. 2 éven keresztül,ez olcsó,és mindenhol lehet kapni.keskeny a szája,így jól bekapható és erősen tudja szívni..Nekünk csak ez vált be.Majd linkelek.
2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az:


[link]


De hallottam már h sokan Aventtel is tudják inni(az ugyanaz mint a Mam),csak a legnagyobb mérettel,v variábilis cumival)mert ez ugye nagyon sűrű tápszer.

2011. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ma én is. De nem voltam benne biztos, hogy ez jó lenne. De akkor veszek ebből is egyet, hátha ezzel is jobb lesz :)


Köszike!

2011. okt. 14. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 2hós múlt,mi is próbáltuk a Milumil Ar-t de nagyon fájt tőle a hasa..Nem lehet hogy a te babádnak is az a baja??Most a Milumil komfortot eszi,ez bevált.
2011. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk a milumil nem jött be rosszul volt tőle a fiam, mi nestle lactogen ar-t eszünk szintén mam 2-sel, és oda van érte :)
2011. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Komfort az nála bement és büfiztetéskor ki is jött maradéktalanul. Amikor azt 'ette', akkor kb. 20 percenként üvöltött, hogy éhes.


Egyébként a cumi lyukmérete volt a gond, a 6+-ssal gyönyörűen eszik és nincs semmi gondja.

Ráadásul eddig székrekedése volt, tegnap óta 3× kakilt!

2011. okt. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!