Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyánknak?

Mi baja lehet a kutyánknak?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettük rajta észre,csak annyit hogy nagyon gyorsan vette mindig a levegőt,de semmilyen tünete nem volt eddig. Lassan 1 éves lesz egy kislány komomdor. De mai nap folyamatos rohamok jönnek rá,rángatózik,fuldoklik,folyik a hab a szájából,és hasmenése is van. Viszont miután jobban lesz,felkel,eszik,iszik. De folyamatosan ma már 2xis volt ilyen rajta. Ilyen roham. Mi lehet ez?
márc. 6. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nehogy elvidd orvoshoz, nézd még pár napig, amíg vergődik.


Ha neked lenne napi 2* rohamod, akkor bemennél a kórházba?

márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Epilepszia, mérgezés... A tippelgetés nem gyógyítja ám meg. Állatorvoshoz kéne vinni...
márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni,nincs jogositványom,meg nagyon nagy testű kutya. Csak úgy lehet ha kijön az orvos,de nem veszi fel a telefont hiaba hívom
márc. 6. 14:18
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy orvos aki kijönne,ő nem veszi fel a telefont. De nem hiszem hogy mérgezés,mert van mégegy kutya akkor ő is evett volna belőle
márc. 6. 14:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok? Nem csak egy állatorvos létezik


A mi állatorvosunknak (Supervet) például van országos mentőszolgálata, az ország egész területére kimennek mentőautóval.

(Nincs nagy "flottájuk", szóval azt sajnos nem tudom, hogy épp mennyire leterheltek, de én őket hívnám ha más nincs)


"MENTŐSZOLGÁLAT


Tudjuk, hogy nem mindenhol megoldott az ügyeleti ellátás, ezért a Supervet mentőszolgálat az ország egész területén rendelkezésre áll minden nap este 18:00-tól reggel 06:00-ig, hétvégén pedig NON-STOP üzemel. Mentőszolgálatunk beszállítja rendelőnkbe a kezelésre szoruló állatot. Amennyiben a gazdi nem tud vele jönni, házikedvence benntartózkodása is megoldott. Bővebb információ: www.allatmento.vet"


[link]

márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, amit egy kijaros doki meg fog tudni oldani.


Akkor megkersz egy ismerőst, családtagot, hogy vigyen el egy rendelőbe. Vagy majd szerinted a kijaros doki egy rendelővel, mikroszkóppal, infúzióval, altatógéppel megy házhoz?


Felelősséget vállaltál érte, ha beteg, orvoshoz kell vinned, jó reggelt. Ha meg egy ilyen problémát nem sikerül megoldani, nem tudom minek vállaltál kutyát.


Ha a gyereked kapna görcsrohamot, akkor is gyakorin kérdezősködnél? Örülj neki, hogy még semmit nem nyelt félre, akkor max egy gödröt ashatsz neki.

márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Kerj segitseget valakitol. Ha nagytestu kutyad van es nincs autod, akkor gondolom elore keszultel b tervvel, ha allatorvoshoz kene vinni. Maskepp felelotlenseg kutyat bevallalni.

Na most akkor cselekedj.

márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem mindenki van olyan helyzetbe hogy elvigyék ismerősök. Honnan tudod te azt hogy én nm dolgozok. Az állatorvos csak keso este er ra. Megkerdeztem mi baja lehet,nem kell tamadni,meg hasonlatokat tenni. Baromi sok penzbe kerul igyis,mert nincs 1 eves a kutya de csipo diszplaziaja is van
márc. 6. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül bsztál legalább egy vármegyét leírni, nehogy véletlenül segíthessünk állatorvost találni.
márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Taxi.
márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!