Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig normális ez?

Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 2 éve, hogy el kellett altatni a kutyámat. Mai napig is minden nap gondolok rá, és hiányzik. Van már másik kutya. Őt is nagyon szeretem.

márc. 7. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én is nagyon sokat gondolok a gyermekkorom kutyájára. Valószínűleg soha nem fog a szívemhez annyira közel állni egy kutyus sem annyira, mint ő. Konkrétan együtt nőttünk fel. De tényleg, néhány hónappal lehetett tőlem idősebb, nagyon max fél évvel. 16 évet élt, este elaludt, és reggel már sajnos nem kelt fel. Borzasztóan sajnáltam, mert szinte a testvéremként tekintettem rá. De az élet nem áll sajnos meg, lett másik kutyám, ő jelenleg 7 éves, és nagyon szeretem, de mégis hiányzik a korábbi, ezért is írtam, hogy talán az ő helyét nem fogja senki betölteni. Tehát teljesen normális.
márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "meddig". Akármeddig normális. Ha elveszted az egyik szerettedet, attól még fogsz gondolni rá, ha van is másik. Az új kutya megléte nem fogja kitörölni azt, hogy az előzőt szeretted és hiányzik. Sőt, sokszor az újabb kutya pont emlékeztet egy csomó dologban rá, amit csinál(t).
márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
A halottaink a szívünkben élnek tovább. Akár örökké is.
márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!