Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudom sok ilyen kérdés volt...

Tudom sok ilyen kérdés volt Csütörtökön reggel húzták ki a bölcsesség fogam.Nem volt komplikált. Van fájdalmam eléggé,de gyógyszerrel, elvagyok. Tejterméket kerülöm,nem cigizek , nem eszek azon a részen meddig normális a fájdalom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt még el kell mondanom,hogy minden evés után mosok fogat,azon a részen egyáltalán nem eszek.

2 hete nem cigizek.

Egyáltalán nem volt gond, csak sima húzás volt és nem műtét. Másodpercek alatt megvolt.

Enni is ma este ettem egy kis kenyeret,mert konkrétan már rosszul voltam,hogy nem eszek semmi normálisat csak levest, még ma 3 db virslit.

Ja és az alsó bölcsességfogamat húzták.

Bocsánat,hogy ennyire összeszedetlen vagyok,de már eléggé ki vagyok készülve. Ugye volt már több nap fájdalmam a húzás előtt is és azóta csak pár nap "nyugton" volt amikor kaptam antibiotikumot.

2022. aug. 20. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptál rá Cataflamot vagy ilyesmit? A fájdalom normális, mondjuk nekem csak 1 napig volt, de embere válogatja. Nyugodtan vegyél be rá valamit.
2022. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha be volt előtte gyulladva, akkor néhány nap fájdalom normális szerintem. Nekem kb egy hétig fájt, de fokozatosan csökkent a fájdalom. Óvatosan, de egyél a szabályokat betartva. Arra ügyelj, hogy huzatot ne kapjon.
2022. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Cataflam jó a fájdalomra, ha nem kaptál megteszi a recept nélküli változat is Cataflam dolo. Én kettőt vettem be belőle amikor nagyon fájt.
2022. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Nem kaptam rá semmit,se antibiotikumot se fájdalomcsillapítót.

Flector Dolo Rapid gyógyszert szoktam szedni,erre is azt veszek be és kb 4 órán át hat.

Lehet én agyalom túl,de annyit szenvedtem ezzel a foggal,hogy szeretnék már ezen tényleg túl lenni.

2022. aug. 20. 20:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy az nagyon gáz,ha félek és inkább visszamegyek pár nap után a fogorvoshoz?

Szájsebészeten húzták ki a fogam,de a saját orvosom mondta,ha panaszom van,akkor menjek hozzä vissza.

Ha nem is lát semmi rendellenességet legalább tudna adni fájdalomcsillapítót vagy antibiotikumot..

2022. aug. 21. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha úgy érzed inkább menj vissza, az a biztos.
2022. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Visszamentem a saját orvosomhoz.

Begyulladt a fog helye kaptam egy nagyon erős fájdalomcsillapítót és antibiotikumot is.

Azt mondta,hogy kapnom kellett volna antibiotikumot a húzás után,mert ugye előtte gyulladásban volt a fogam és hiába szedtem be egy adag antibiotikumot,hogy ki tudják húzni a fogam.. mindenképp adniuk kellett volna,mert így nagyobb esély volt rá,hogy ez lesz.

Örülök,hogy visszamentem és nem vártam.

2022. aug. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!