Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek yorkit?

Honnan vegyek yorkit?

Figyelt kérdés
márc. 9. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
És kant vagy szukát?
márc. 9. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen tenyésztőtől vagy menhelyről vegyél (a menhelynél lehet, hogy nem teljesen egészséges, de szerintem a menhely jobb választás, mert a menhelyes állatok is megérdemelnek egy esélyt szerető gazdinál), hogy kan vagy szuka pedig a te döntésed, így is úgy is ki kell őket ivartalanítani.
márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%
Én veszek neked ajándékba
márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképp kerüld el a szaporítókat, azokat nem szabad támogatni. Tény hogy fajtamentőknél, menhelyeknél is a legtöbb egy szerecsétlen szaporítós kutya, de ha onnan örökbefogadsz egy ilyen kutyust, akkor avval nem a szaporítót támogatod a kutyák kihasználásában, hanem egy már élő kutyusnak segítesz. Szóval vagy ilyen helyről fogadj örökbe, vagy pedig egy rendes, hivatalos tenyésztőtől. Amúgy ha fiatal kutyust szeretnél, esetleg kölyköt, biztos vagyok benne, hogy olyat is tudsz menhelyen, fajtamentőnél találni idővel, szóval ez ne tántorítson el az örökbefogadástól.
márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől, ha valóban szép, egészséges kutyát akarsz. Menhelyen ha találsz (fajtamentés nem tudom, van-e), ott van esély, hogy csak fajta jellegű vagy van valami egészségügyi baja (ami esetleg csak később jön ki). Hogy szuka vagy kan, teljesen mindegy, annyi, hogy a kanokat olcsóbb ivartalanítani.
márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tenyésztőtől szeretnék, csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik tenyésztőtől?

márc. 9. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be yorki csoportokba facebook-on és ott érdeklődj... Hogy kan vagy szuka, hát azt te tudod milyet szeretnél...
márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!