Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek magamhoz vegyek...

Szerintetek magamhoz vegyek egy 6 éves yorkit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ honnan. Rendes, tisztességes tenyésztőtől igen, szaporítótól nem, menhelyről nyugodtan. :)
2011. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ

hely viszonyok , szeretnél-e egyáltalán ilyen fajtájú kutyát, tisztában vagy vele hogy mivel jár egy kutya tartása és azon is belül egy yorkie tartása

írd le hogy hova kerülne , írd le hogy miért nem akarod magadhoz venni (mert 100%-ban biztos lennél benne nem írnál ide)

várom a válaszodat :D

2011. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért nem vagyok benne biztos mert hat éves. és hogy mennyire ragaszkodna hozzám. amúgy egy barátomtól kapnám, mert ő vett egy másik angol szetter kiskutyán, és nem viseli el a yorkie. egyébként tisztában vagyok a tartásával, meg minden egyébbel. ja és azt tudni kell hogy panel, plusz van egy macskám. de a csaj szerint nem okozna gondod. minden esetre két-három napot itt fog tölteni hogy kiderüljön hogyan viselkedik itt nálam.
2011. febr. 4. 21:57
 4/7 anonim válasza:

Milyen jó fej, vesz egy szettert, az idősödő yorkit meg elajándékozza.

Vajon miért?

Én ezt a kérdést tenném fel.

Mert amit mond, hogy nem jönnek ki jól a kutyák, azt nem hiszem el.

Illetve lehet , hogy így van, de nem ez a megoldás, hogy az öregebbiktől megválok....

Brrrrrrrrr :S

2011. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem jönnek ki, mert a nagy kutya szuka, van egy másik szuka yorki, és a kiskutya is kan, és a kanyorki (ami lehet az enyém lesz) féltékeny, és nem tűri meg a kicsit
2011. febr. 4. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

De akkor minek vett harmadikat?????

Én sem értem!

Amúgy meg szerintem nem lenne vele probléma, ha hozzád kerülne és nagyon szeretnéd, meg sokat foglalkoznál vele, de az is lehet, hogy tönkremenne lelkileg. Egyed függő ez szerintem.

2011. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megunták, ennyi az egész, lehet sokba kerül a dokija, azért a fogait nézd meg :)
2011. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!