Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dönti el a kutya, hogy...

Hogy dönti el a kutya, hogy ki a barát, ki az ellenség?

Figyelt kérdés

Volt kint egy kóbor kutya az utcán, kimentem hozzá, mert barátságosnak tűnt, megsimogatni, megnézni, mi van a nyakörvén. Kimentem a kutyámmal, a kutyám morgott rá, rászóltam, megszaglászták egymást. Megsimogattam, de a kutyám meg meg akarta harapni, meg morgott rá, gondolom azt hitte, hogy meg kell védenie, rászóltam, akkor abba hagyta. Aztán játszottak, kergetőztek. És a kóbor eb, jelölgetett, ez a kutyámnak nagyon nem tetszett, rájelölt, és jól felkaparta, hogy ez az ő területe.

De, hogy dönti el a kutya, hogy most nem kell védenie, márt rászóltam, hogy nem? Vagyis a falkavezér dönt, hogy mit kell tenni? Vagy rosszul gondolom?


2010. okt. 25. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem kellett volna kivinned a kutyád is. Azért morgott rá, mert a kutyád a dominánsabb. Gondold végig:

-a kutyát kidobják

-éhezik

-fél

-hiányzik az otthona

Így már szegény kis kóbor kutyus lenézi saját magát, s egyértelmű, hogy a csóribb.

És mi van a kóborral milyen színű?

2010. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ilyen kis foxi féle, fehér fekete foltokkal.
2010. okt. 25. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:

első vok.

Huhi, nekem is foxim van :)

2010. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?:

[link]

2010. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hell-ikon ***** válasza:

Sztem nem téged védett elsősorban, hanem a területét.

Ráadásul idegen, betolakodó kutya volt, akit nem ismert. Minden adott a figyelmeztető morgásra.

2010. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hell-ikon ***** válasza:

+volt...


azaz adott volt

2010. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kutyád egyszerűen féltékeny. Ennyi.
2010. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
nemhogy adtál volna neki enni te szerencsétlen. a rémült , éhes kóborkutyához odaviszed a sajátod aki ráadásul még rá is morog? gondolom nemvitted haza a kóbor kutyát, és menhelyet sem hívtál fel , hogy láttál egy kóbor ebet. esküszöm nembirom az ilyen embereket..mindent csináltál vele csak azt nem amit kéne.
2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy kóbor, ahogy gondoljátok. Ezt a kutyát itt pár utcával arrébb etetik, de akkor mászkál ki-be a kerítésen, amikor csak kedve támad. Adtam neki kaját, de nem kellett neki. És olyan foxi féle volt, de inkább hasonlított a jack russelre, és oldalra kunkorodó farka van, és szálkás szőre.
2010. okt. 25. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
ez a 19:37 as egy t@hó paraszt. a kutyák néha azért is morognak egymásra hogy tisztázzák ki a háznál az úr. ez teljesen normális, és két kutya főleg ezért morog, verekedik. néha fiúk fiúkkal, lányok lányokkal sem jönnek ki. de ha rászóltál és a kutyád nem azt csinálta amit mondtál neki az baj, mert nem tekint falavezérnek
2011. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!