Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan várják el az emberektől...

Hogyan várják el az emberektől a széklet felszedését, amikor…?

Figyelt kérdés

- Sokszor 1-2 kilométerre van a kuka (vagy szinte nincs is…)


- Legtöbbször lágy, azaz felszedhetetlen, csak összekenem a füvön = kevésbé látható = hamarabb belelépnek


- Lyukas a zacskó


- Ha rohannom kell otthonról, nem tudok elkészülni = zacskótlan vagyok


A mi városunkban szidják ezerrel a fel nem szedett kutyaszarnak gazdáit, de az senkit sem zavar, hogy annyi üvegszilánk van szétszórva, hogy emiatt kellett az én kutyámnak a lábát altatásban összevarrni. Illetve a macskaszarért sem rinyál senki, amit a kutyám előszeretettel megesz. Amibe ugyanúgy belelépnének…


Ami pedig nagyon felháborít az a kilónyi műanyag kólás, energiaitalos, kávés, stb üdítős flakon eldobálása. Ami NEM bomlik le több ezer évig.


Ja meg szeretnek panaszkodni a belelépett szarba egyesek. Vagy 1000 túrán és 2000 sétán vettem részt az elmúlt 5 évben, de egyetlen egybe sem sikerült belelépnem. Biztos ekkora probléma a kutya kaki…?


márc. 17. 19:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
#10 Nem, csak ide akartam.
márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Hányszor is vettél fel akár egyetlen egy szemetet? Vagy csak a rinya megy?
márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Ne legyel mar ennyire lusta szar.

Legyen nalad zacsko es pont, ha ez meghaladja a kepessegeidet, az gaz. Es igen, ha kell, cipelem a szart 1 oran keresztul is az elso kukaig, tulelheto 🤷‍♀️


A kutyad meg nezesd meg, az ennyire hig szeklet nem egeszseges!

Erre se legyel lusta, na hajra.

márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

#13nak igaza van. Ezeket mind meg lehet csinálni.

A kutyát meg nézesd meg, az a legfontosabb.

márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a lyukas zacskós dolog is nettó hülyeség. Simán lehet csomót kötni a lyukhoz. Meg miért egy darabbal indulsz el? A többi rész is csak provokatív bullshit.
márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a wc-t sem húzod le, mert rohannod kell, meg ezer és 1 gyenge kifogásod van rá. Szerintem épeszű embernek alap, hogy sem a saját, sem a kutyája piszkát nem hagyja ott.
márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt már sokan leírták előttem, hogy csak az első érv jogos egy nagyon hangyányit, a többi meg kifogáskeresés egyet is értek velük.

A szemét helyzetet meg kezelhetnéd kicsit proaktívan, szervezhetnél helyi szemétszedést pl a többi kutyással vagy csak hetente kimehetnél egy zacskóval és teleszedhetnéd. Ha a környéken vannak "kutyaellenesek" vagy csak figyelemfelhívásból, kiposztolhatod a helyi facebook csoportba, egy lightosabb szöveggel amiben célzol arra, hogy a kutyások nem hogy nem szemetelnek, még másét is összeszedik és az emberek meg gondolkodjanak el, hogy tényleg el kell-e dobni azt az üveget...

márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ezek nem kifogások, ennyi mindenre lehetetlen figyelni. Lyukas zacskót nem lehet becsomózni, kezdjük azzal. Az állatorvos szerint normális tartományban van a lágyabb széklet is. Zsebre szoktam tenni 3-4 zacskót, de van hogy kifújja a szél a zsebemből. Sokszor a zsebkendővel együtt, akkor meg pláne bajban vagyok, folyik a taknyom is. Illetve meg van adva, hogy egy nap hány dolgot tudok észben tartani, szóval ha elraktam a zacskót, a zsebkendőt, elzártam a tűzhelyet, akkor valószínűleg a bejárati ajtót felejtem el bezárni.
márc. 18. 08:54
 19/30 A kérdező kommentje:
Ja a másik pedig, hogy szedném fel, de nem találom meg a fél méteres gazban.
márc. 18. 08:56
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Emlitened kellett volna mar a kerdesben is, hogy neked valami agyi problemad van, igy nyilvan ertheto, ha a legegyszerubb dologra is keptelen vagy.

Mert ez egyszeru es nem lehetetlen a tobbsegnek.

márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!