Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan várják el az emberektől...

Hogyan várják el az emberektől a széklet felszedését, amikor…?

Figyelt kérdés

- Sokszor 1-2 kilométerre van a kuka (vagy szinte nincs is…)


- Legtöbbször lágy, azaz felszedhetetlen, csak összekenem a füvön = kevésbé látható = hamarabb belelépnek


- Lyukas a zacskó


- Ha rohannom kell otthonról, nem tudok elkészülni = zacskótlan vagyok


A mi városunkban szidják ezerrel a fel nem szedett kutyaszarnak gazdáit, de az senkit sem zavar, hogy annyi üvegszilánk van szétszórva, hogy emiatt kellett az én kutyámnak a lábát altatásban összevarrni. Illetve a macskaszarért sem rinyál senki, amit a kutyám előszeretettel megesz. Amibe ugyanúgy belelépnének…


Ami pedig nagyon felháborít az a kilónyi műanyag kólás, energiaitalos, kávés, stb üdítős flakon eldobálása. Ami NEM bomlik le több ezer évig.


Ja meg szeretnek panaszkodni a belelépett szarba egyesek. Vagy 1000 túrán és 2000 sétán vettem részt az elmúlt 5 évben, de egyetlen egybe sem sikerült belelépnem. Biztos ekkora probléma a kutya kaki…?


márc. 17. 19:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlom a memóriapalotát. Korábban gyakran elfelejtettem egy-két tételt bevásárláskor. Mióta elképzelem, hogy mi hol van a boltban, azóta ez sokkal ritkább.
márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

- Sokszor 1-2 kilométerre van a kuka (vagy szinte nincs is…)


# arra van a zacskó, hogy abban elvidd, nem a zsebedben kell


- Legtöbbször lágy, azaz felszedhetetlen, csak összekenem a füvön = kevésbé látható = hamarabb belelépnek


# Akkoris fel kell szedni, max rákotorsz egy kis földet/homokot a maradékre.


- Lyukas a zacskó


# Menj a p*csába 😅 ne leukas zacsival indulj


- Ha rohannom kell otthonról, nem tudok elkészülni = zacskótlan vagyok


# A zacsi már ott lógjon egy tasakban a pórázon.


Szóval ne gyere a kifogásokkal, nagyon gyengék.

márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Övtáskába bele lehet rakni egy guriga zacskót és az "ajándékcsomagot" is, egymás mellé kell készíteni a pórázt, ezt az övtáskát és az oltási könyvet és akkor nem marad otthon. Nálunk így van. Híg széklet maradéka ellen leginkább a vizet tudom javasolni, nyáron amúgy is jó, ha tud a kutya inni séta közben. De amióta kevesebb a fehérje a kutya tápjában, azóta csak ritkán híg.
márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23# Nem jó cipekedni.
márc. 18. 15:39
 25/30 anonim ***** válasza:
75%

Csak tudnám, hogy az ilyen emberek, mint te kérdező, hogyan tudtok életben maradni. Van valami gyámod vagy mi?


Csak mert ha ennyi nem megy, akkor egy háztartást, hogy a fenébe tudsz fenntartani?

márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem tudok fenntartani semmit. A kérdés nem is erről szólt…
márc. 18. 16:42
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedre az a válasz, hogy ezeket a dolgokat a kompetens emberektől várja el a társadalom. Aki nem kompetens, azért a gyámja felel.
márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére van kuka. Így nem kell sokat cipelni.



De zacskot már többször elfelejtettem vinni,mert egy tekercset tartok a kutyás kabat zsebemben,de előfordult már hogy később értem haza és csak kutyakra póráz raktam rohantunk le,se a cipot semmit nem csereltem át.Lent szembesültem,hogy a másik kabátomban van a tekercs.


Lyukas? Vegyél elő másikat.


Érdemes mindig legyen nálad egy tekercs.



Ha lazabbra sikerül a kaki amennyire tudom felszedem. De persze nyilván a fele ott marad a fűbe kenodve.

márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, ezek csak kifogások - és a hozzád hasonlók képét lenne kedvem belenyomni a kutyája után otthagyott sz.ba.
márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Bár ha eleve imkompetens vagy, aki gyámság alatt áll, neked nincs is ezzel godod, mert te nem sétáltatsz kutyát.
márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!