Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legkisebb méretű fekhely(45*...

A legkisebb méretű fekhely(45*35cm, ovális) jó egy yorkinak felnőtt korában is? (2,5-3,5 kg között lesz, normál méretű)

Figyelt kérdés

Elférnek benne a játékai, plüssei is? Vagy vegyek eggyel vagy kettővel nagyobb méretet?

Eggyel nagyobb az 55*45-ös az azutáni pedig a 65*55-ös, de lehet, hogy az már igen nagy.

Vagy attól függ, mennyi játékot veszek bele neki? :D


márc. 18. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Miert akarod ott tarolni a jatekait? Nem biztos am, hogy a kutya barmit is magaval visz az agyaba. Plussokbol annyira ne vasarolj be, mert ha hajlamos lesz szettepni oket, akkor az veszelyes a szamara.


Egyebkent meg nyugodtan lehet nagyobb fekhelye, hogy tuti kenyelmesen elferjen.

márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert előző kutyám is 520 plüssel aludt.

De persze, nem muszáj ott lennie, csak abból indultam ki, amit ismerek vagy amit tapasztaltam.

Köszi!

Akkor szerintem a második méretet választom, nem a legkisebbet.

márc. 18. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én például egyszerre csak 2-3 játékot tartok elől, a többi el van rakva szekrénybe. Ne az ágyában akard tárolni a játékait.
márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd ott tartom, ahol nekünk kényelmes:))
márc. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!