Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám mindig, minden...

Ha a kutyám mindig, minden helyzetben jön utánam, akkor az azt jelenti hogy én vagyok a vezér?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy hogy működnek ezek a dolog. Még kicsi a kutyám, most hoztam el, 9 hetes. Nagyon játékos, legszívesebben mindent megrágna, megharapdálna, de gondolom ez természetes még ilyen picikeként. Szeretnék egy teljesen egészséges és példás kapcsolatot kialakítani a kutyusommal. Mielőtt enni adok neki mindig leülésre kérem és meg is teszi. Ezek a jelek akkor mire utalnak? Tudom, hogy még kicsi, de szeretném tudni.
2010. okt. 26. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha még kölyök, nem szivesen marad egyedül és kölyöknél még nincs falkavezér ügy. Felnőtt kutyánál sem, ha folyton követ azt hiszi ő a falkavezér és meg kell védenie azért aggódik, vagy mert így követel figyelmet, tehát megköveteli, mint falkavezér. De egy kölyöknél mint írtam nem erről van szó.
2010. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor miről van szó? És hogy küszöböljem ezt ki a továbbiakban?
2010. okt. 26. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy 9 hetes kölyök szemében te vagy a mama/papa:).

Náluk nincsenek még hierarchia problémák, hiszen teljesen természetes hogy te vagy az isten, és legszívesebben mindig veled lenne.

2010. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk 11 hetes, de érdekes csak utánam jön sem a férjem sem a fiam nem érdekli:)) pedig nem csak én etetem..:)
2010. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg a kölyök kutya mindig is tudja hogy ki a főnök és játékos formában ő is kialakítja a rangsort a testvérei között, legfeljebb a falkában még nem veszik annyira komolyan de azért az nem úgy megy hogy azt csinál amit sakar aztán egyszer csak már hopp nem csinálhat amit akar. szóval nem igaz hogy ott nincs falkavezér dolog. Ha meg követ akkor az pont azt jelenti hogy nem te vagy a főnök, nem bízik meg benne hogy tudsz magadra vigyázni.
2010. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha így van akkor hogy kéne változtatnom rajta?
2010. okt. 26. 15:21
 7/10 anonim válasza:

Ez teljesen normális és minden egészséges kölyök ezt csinálja. Egyszerűen csak ragaszkodnak a gazdihoz. Ez jó.

A kutya fajtája egyébként érdekes lenne, egyes kutyák jobban igénylik az ember közelségét. Amúgy még hónapokig NAGYON kölyök lesz, sok-sok időd van a nevelésre, csak ne add lejjebb a lelkesedést :) .

2010. okt. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úristen a 15:12est nehogymár komolyan vedd... Persze majd egy 2 hónapos kutya azért követ mert nem tudsz magadra vigyázni... Egyszerűen csak imád. Játssz vele sokat.
2010. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt teszem:)
2010. okt. 27. 06:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy bichon bologneseről van szó.
2010. okt. 27. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!