Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok az agresszívan...

Mit csináltok az agresszívan nektek támadó vakarékokkal? Tényleg egy helyben kéne állni, és lesni, hogy ugyan megharap-e?

Figyelt kérdés
Mentem az erdőben, ott volt egy család, egy kis dög pedig folyamatosan ugatott, vicsorgott rám, jött volna nekem. Ignoráltam, és mentem tovább az utamon, mintha semmi se történt volna. A gazdája pedig ott szólongatta, nem túl határozott módon. Amikor láttam, hogy a közelembe ért, csak annyit csináltam, hogy lépés közben egy kicsit jobban meglendítettem a lábamat, és pont telibe kaptam. Elkushadt, utána pedig csöndben eloldalgott. Erre a gazdája, aki egyébként falusi, és ismerem is csak ennyit mondott "szerintem nem szerencsés rugdosni a kutyát, amúgy heló". Amikor az én kutyám bárkit zavart, akkor nem győztem bocsánatot kérni. Ez a bunkó pedig komolyan elvárta volna, hogy majd lemenjek az útról, miattuk körbe menjek, mintha az övék lenne az erdő, és még volt képe fenyegetőzni. Nyáron egyszer már volt ilyen, hogy két kis agresszív kutya nekem támadt, én meg semmit sem csináltam, mert hát kiskutya, meg minden, aztán meg amikor a lábamat súrolta a foga, akkor megfogadtam, hogy innentől kezdve már nem fogom hagyni, hogy bármi is ezt csinálja velem.
márc. 21. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 vagyis addig hagyod, hogy rágja a lábad vagy a totyogó babádét? Nem a bántás a szándék, hanem, hogy eltávolítsd magadtól. Elképzelhető, hogy ráüvölteni is elég, mert az ilyen kutyák nem szoktak hozzá, csak a jaj gyere ide szépen kis szerelmem típusú szólongatáshoz.
márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a nem szerencsés, ha elengedik a kutyát pórázról. Tilos! Nem hiszem el, hogy ennyire nem lehet ezt megérteni 🙄
márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ne is mond #12

Mikor a méregzsák össze vissza ugat minden lehulló falevelet is, megyek arra a kutyámmal, a gazdának szólok, tegyen pórázt a kutyára, visszaszól, hogy csak a nagy kutyákat kell megkötni 🤦‍♀️

márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
#11 Nem kell megvárni ameddig elkezdi rágni a lábadat. A határozott, kemény, emelt hangú parancsszóra általában a kutyák jól szoktak reagálni. Halkan jegyzem meg, hogy az emberek is, csak arra kell figyelni, hogy a tiéd legyen az első szó, mert akkor a meglepetés ereje miatt lépéselőnybe kerülsz.
márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hívom a sintéreket, hogy póráz nélküli agresszív kutyába ütköztem, gyűjtsék be.
márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Levideózom és feljelentem.
márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Megfogom, azt elhajítom a csába.
márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
vadriasztó!
márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!