Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan, kitől lenne érdemes...

Honnan, kitől lenne érdemes labrador kislány kölyköt venni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kislány kölyköt, lefoglalóztunk egyet, viszont gyanússá vált. Jászapátin lenne eladó, amit lefoglaltunk egy embertől, de azért gyanús, mert volt hirdetése márciusban elvihető, április végén elvihető, meg novemberben elvihető kutyákra is. Az általunk lefoglalt május közepén lenne elvihető. Kollégáimnak viszont gyanús lett ez a sok ellés. Gyanús nekik és kicsit nekem is, hogy szaporítja a kutyákat. Ami meg nem biztos, hogy egészséges kutyát eredményez. Lehet, hogy a többi ellés más szülőktől volt, de gyanús az egész. Mit javasolnátok? Egy félig roma, de írásban megbízható családnak tűnik, a családfő mintha magyar lenne, a feleség meg a gyerek meg roma. Akarva akaratlanul is belefut az ember előítéletekbe a romákkal szemben, még ha csak félig azok akkor is. De leginkább a többi elkelt hírdetés gyanús.

márc. 26. 14:21
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
Menhelyi kutya ugyanaut tudja.
márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Vannak az ingyen elvihető kutyák, arra gondoltam. Mennyibe kerülne egy törzskönyves? Én megvenném, a szüleimnek nem tetszik az ár, meg nem kell törzskönyves azt mondják. A mostani labradorunk se törzskönyves és aranyos. Csak epilepsziája van, de az jellemző a labradorokra.
márc. 26. 15:30
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

350-400 ezer korul vannak.

De valoszinuleg tokmindegy, tovabbra is szapit fogtok valasztani, nyilvan a szuloke a dontes, ok meg csak eddig jutnak.

márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

200 ezrttol kezdődnek kb.

Jasz-Nagykun Szolnok megyei vagyok, szívesen küldök a megyéből örökbefogadható labrador jellegű kutyákat

márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Az idegesít engem, hogy én a törzskönyvezettet választanám, mert én se akarom a szaporítókat támogatni és egészséges kutyát szeretnék, de apám smucig. Csak azt nem értem mi a fenéért spórol, amikor kétszer annyi nyugdíja van, mint az én fizetésem? Meg kapott 13. havi nyugdíjat is. De ő a kezdet kezdetén kijelentette, hogy nem kell törzskönyvezett. Annyira utálom ezt, hogy van sok pénze de ilyen... miért csinálja ezt??? hogy győzzem meg? de előre látom, hogy csak kiabálni fog velem, meg elnyomni...
márc. 26. 16:17
 16/50 anonim ***** válasza:
96%
Ember, ha van fizud, felnőtt ember vagy. Ha akarsz egy kutyát, akkor vagy sporolj rá és fizesd ki a tenyésztőt, vagy fogadj örökbe menhelyről. De rohadt gáz az apadra mutogatni.
márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Közösen akarjuk, ők vetették fel először. Abba benne lennék, hogy harmad részét fizetjük hárman. De az is óriási teher rám nézve a rohadtul meg nem érdemelt alig minimál bér feletti fizetésemmel diplomásként
márc. 26. 16:35
 18/50 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a mostani labrador fiú kutyánk se törzskönyvezett és nagyon aranyos és szeretjük.csak epilepsziás, de az jellemző a labradorokra.
márc. 26. 17:09
 19/50 anonim ***** válasza:
42%

Szaporitotol is lehet egeszseges kutyad, ahogy tenyesztotol is beteges akar, mert nyilvan a torzskonyv se ved meg mindentol..

Elsosorban nem ez a baj, de tessek, olvasd el ezt a cikket; hatha megerted:


[link]

márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
32%

Szólj ha sikerül, én is szeretnék.

Beteg vagyok és magányos de őt el tudnám látni.

márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!