Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy standard fazonra...

Milyen egy standard fazonra nyírt yorki?

Figyelt kérdés

Tudom h a yorkikat nem nyírják kiállításra, csak nekem lóg a füle a yorkimnak és szertném hogy minél yorkisabb legyen.

Tudnátok képeket mutatni az eredeti yorki nyírásról?

Mert már van 1000 féle nyírásmód, csak a legyorkisabbra lennék kiváncsi.

Köszönöm a válaszaitokat :)

Timi :)


2010. okt. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, jól tudod, nem nyírják öket ... akkor mi a kérdés? A nem nyírás fazonja?

Egy kiállítási yorkinak így kell kinéznie mint ezeknek a kutyáknak: [link]

2010. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen de én nem kiállításra akarom vinni, csak itthon családtag, de azért nem azt szeretném hogy úgy nézzen ki mint egy megkopasztott csirke.

Ezért elviszem kozmetikushoz, csak nem tudom h milyen fazont kérjek, de olyat szeretnék amiből látszik h ez egy yorki.

Szóval egy klasszikus yorki nyírást.

2010. okt. 26. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor azt javaslom, hogy menj be a kozmetikába, és mondd el pontosan ezt :) Meg fogják tudni oldani.
2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem, csak nem tudom h milyen, mert eddig olyanra volt nyírva h a fején lábán és farkán volt hosszú a többin (testén) meg rövid.

És nem tudom h ez a jó nyírás-e vagy a hasán is kell hagyni olyan lelógót.

2010. okt. 26. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

igen a hasán szokás hagyni, de nincs olyan hogy standard nyírás, mindenkinek máshogy tetszik.

nekem ezek tipikus yorki fazonok (copf nélkül persze):

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szintem meg nyírva kifejezetten csúnyák! A standardja szerint nem kell nyírni, aki nyírni akarja akkor vegyen westit vagy mást...Nincs eredeti yorki nyírás, mivel elvileg nem nyírják...westi fazont szoktak neki kérni stb...tehát eredeti yorki nyírás nincs!
2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!