Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador - pitbull vagy...

Labrador - pitbull vagy labrador - husky keveréket vállalnátok be inkább?

Figyelt kérdés
márc. 29. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Inkább Dalmatát, nagy 101 kiskutya rajongó vagyok!
márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Az adott kutya személyiségétől, igényeitől függ illetve attól, hogy te mit tudnál megadni neki. Keverék kutyáknál nem nagyon tudsz sablont ráhúzni a dologra, úgy mint nagy általánosságban, hogy a “labradorok tanulékony, okos kutyák”. Nekem volt puli x tacsi keverék kutyusom, egy tanyáról fogadtuk örökbe, az anyukája puli volt, az egyik legokosabb, legtanulékonyabb, legszerethetőbb kutya. A tacsi apa pont az ellenkezője volt, ráadásul elég félős is. A kiskutya ráütött és nem lett egy egyszerű eset belőle.
márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Lablador-pittbull

Remélve hogy ténylegbpitbull és nem keverik össze tévesen a staffival.


Volt huskym. Imádtam, de eléggé szökős volt. Jó,ez nem minden huskyra igaz. Volt egy uv keverék kutyám.is, aki nála szökősebb volt. Kirágta magát a kenelből.

De ha nem is szökős, a huskyk ugatósak, "üvöltözősek". Nekem annyira nem kellene ilyen keverék. De hát kinek mi.

márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Még egy szavazat a labrador pitbullra.


Mert letépi a kezed, de visszahozza!

márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Egyiket sem! Az ilyen keverékek rohadt bizonytalanok, mind habitust, mind idegrendszert, mind egészséget tekintve!
márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Én személyesen egyiket sem, mert a labrador nem egy szívemcsücske fajta, a bull típusúakat szeretem, de labradorral keverve elveszne belőle az a személyiség amit a bullokban szeretek.


Ha esetleg te gondolkozol ilyen kutyákon, mindenképp egy mozgékony és aktív kutya lesz. A személyisége meg elég lutri.

márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Hát, a bull típusúakkal nem vagyok kibékülve, a husky meg vonyít, szökik, makacs és nem erre az éghajlatra való.

A labradort bírom, de nem lehetne mondjuk németjuhásszal keverni? És lehetne fekete, ha már így felveted, mit választanék :D

márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Labrahusky.
márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!