Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador mellé milyen padlóbor...

Labrador mellé milyen padlóborítást vegyek? A könnyű takaríthatóság és az ára a legfontosabb.

Figyelt kérdés
Új albérletbe költöztünk, ahol a padló borzasztóan csúnya és régi. Alapvetően nincs vele baj, mármint használható, de nagyon nehezen döntöm el, hogy az adott foltok épp foltok vagy kosz... emellett teljesen bútorozatlan, 3 évre vettem ki, saját magam bebútoroztam magamnak az ízlésem szerint... úgy döntöttem, hogy vennék egy padlófedő réteget is. 24 nm a szoba, és a kutya miatt lenne fontos, hogy ne szőnyeg vagy hasonló anyag legyen, mert azokból borzasztó nehéz a szőrét takarítani. Szívem szerint max 20 ezret szánnék rá (használtan, jó állapotban, vagy maradék anyagot véve tervezem), de láttam, hogy az egyszerű linóleum sem jönne ki ennyiből. Tippek, tanácsok, milyen anyagot érdemes megnézegetnem?

febr. 2. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Tukorfenyes greslap.
febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

15-25 e huf/nm a greslap. Plusz jon meg hozza a ragaszto fuga egyebek plusz munkadij,ha nem te csinalod.


Vagy laminaltparkettazd le. Fe az se jon ki huszasbol. Azt nem mosthatod fel.

febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!