Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van benne igazság vagy csak...

Van benne igazság vagy csak véletlen? Hogy a nőstény kutya a férfi gazdájához, míg a kan kutya a női gazdájához ragaszkodik jobban?

Figyelt kérdés
márc. 30. 06:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Amelyiktől a finomabbakat kapja.

Nem kell túlgondolno

márc. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmi köze a nemekhez, ahhoz ragaszkodik jobban, aki többet foglalkozik vele
márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kürtőskalácska ***** válasza:
51%
Nincs
márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk nalunk mindent en intezek a kutya korul, a ferjem max napi ketszer megsimogatja es ennyi. Es vajon kit imad istenkent? A ferjemet…:D
márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet benne valami.
márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 4. válaszolóval!

Ugyan ez van itt is… szoktam nekik mondani , hogy ha zavarok szóljatok és elköltözöm! Fiú kutyánk van. Teszem hozzá, hamarabb volt meg a kutyám. Szörnyű helyről mentettem. Aztán tessék…. 😄

márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

4-es, nálunk detto😂

(Kan kutyáink vannak egyébként, mégis a férfit istenítik. Szerintem ez az elmélet valótlan)

márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt “istenítik”, akit falkavezérnek tartanak, ez általában egy felnőtt férfi családtag. Nálunk is apám volt a kutya kedvence, pedig a mama sürgött-forgott körülötte.
márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
#8 Persze, a kis incel, férfiközpontú álmaidban... :D Nem függ a nemtől, hogy kit "istenít" a kutya.
márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Attól, hogy törölteted a reakciómat, 9-es, még nem lesz igazad. Teljesen normális választ írtam a 8-as kommentben, te meg elkezdtél beszólogatni, meg incelezni. Hogy ezt hogy hozta ki az elméd a 8-as válaszból, nem értem, de hagyjuk is.
márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!