Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüsszenthet a kutyám attól,...

Tüsszenthet a kutyám attól, hogy ideges?

Figyelt kérdés
pl. ha nem adom neki oda a játékot mikor játszunk, vagy nem kap kaját amikor kunyizik
2010. okt. 26. 20:25
 1/5 anonim válasza:
Ez attól is függ milyen fajta a kutyád. De szerintem normális, nekem labradorom van, de ő akkor tüsszög, ha elkezdünk vele játszani.
2010. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutya apró tüsszögése elégedettséget fejez ki.
2010. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinál ilyen prüszkölés féleséget, amikor türelmetlen. Pl. menne sétálni, de én még a cipőmet veszem, és ő meg ott toporog és prüszköl:)
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A feszült idegállapot okozhat tüsszentést a kutyáknál, nem is ritka jelenség.

És a feszült idegállapotba nemcsak az idegesség, hanem pl. az izgalom is beletartozik.

Az én kutyám is prüszköl, amikor indulunk sétálni (cipő, kabát, kulcs, póráz - ő meg bohóckodik és tombol közben :D).

2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak kutyáknál fordul elő ez a jelenség, a válaszom, igen, tüsszenthet, ha ideges. (tapasztalat)
2010. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!