Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnéznétek, hogy szerintetek...

Megnéznétek, hogy szerintetek normális-e a kutyám heréje?

Figyelt kérdés
Az egyik oldali nagyobb. Elég hypochonder tudok lenni és nyírás közben tűnt fel, lehet, hogy mindigis ilyen volt…fogalmam sincs. Eléggé megijedtem. Sokszor voltunk már dokinál “semmiség” miatt. Rànéznétek, ha küldök képet róla, hogy ezt érdemes-e megmutatni orvosnak? Nincs ivartalanítva.
ápr. 8. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy nem egyforma méretű, az embereknél sem egyforma.
ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző, hogy nem teljesen szimmetrikus. Általában az egyik lejjebb is lóg a másiknál
ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem sebes, nem piros, nem csúnya csak az egyik lentebb van, igen és picit nagyobb, más az alakja. Májusban megyünk oltásra, lehet, hogy nem rohanok most vele dokihoz, hanem majd megmutatom akkor, hogy megnyugodjak.
ápr. 8. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt 3 macskám, amiknek mind nagyobb volt az egyik heréje, és egyiknek sem volt belőle baja. Nő vagyok, a férfiak heréiről nem tudok nyilatkozni, de a női mellek sem egyformák sokszor. Náluk is előfordulhat, hogy felemásak lesznek a dolgok.
ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy doki mondta hogy genetikai okai vannak embereknél is hogy nem egyforma magasságban vannak, hogy futásnál ne verődjenek egymáshoz, azért fejlődött így. lehet kutyánál is ez van
ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amiatt felemás, hogy futáskor ne ütődjenek össze. Nekünk volt egy német dog kanunk, vicces volt hogy mennyivel lejjebb volt az egyik a másiknál :D

Én is megijedtem először, aztán megtudtam, hogy okkal van így.

ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú szőrű, emiatt nem szoktam látni, és nem is figyeltem különösebben, pedig már most így azt mondom, hogy ez nem jó, mert ha valami baj lenne azt se venném észre. Tegnap fürdettem meg igazgattam a szőrét és akkor tűnt fel, de valószínű csak túlaggódtam, nincs nagy méretkülönbség, így ezzel most nem égetem le magam (ismét) a rendelőben így külön, majd az oltáskor megmutatom és remélem egy jót mosolyognak rajtam, ami elég gyakori😄

Köszönöm a válaszokat!

ápr. 9. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább kérdezz rá valami apróságra, minthogy ignorálj valamit, amiből nagy baj is lehet :)


Jó, gondos gazdi vagy. Mások meg itt rínak, hogy kettétört a kutya, milyen teával borogassák otthon.

ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!